Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

  img 8354
  "Na drogach wjazdowych do Głuchołaz pojawiły się estetyczne witacze, które podkreślają honorowy tytuł Miasta Orderu Uśmiechu. Jako wizytówka naszego miasta prezentują się dumnie i w pełni oddają charakter naszej miejscowości. 
Witacz czyli tablica informacyjno - promocyjna to elegancka wizytówka, która powita gości wjeżdżających do „Bramy Gór Opawskich”. Dodatkowo rewers witacza pożegna turystów powracających do domów po udanym pobycie w naszym mieście.    Zastosowane w witaczu materiały posiadają wysokie parametry estetyczne i wytrzymałościowe, są zabezpieczone antykorozyjnie i cechują się odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Bryła witacza jest prostopadłościanem nachylonym do podstawy pod kątem , zbudowana na rzucie prostokąta o wymiarach ok. wysokość 350-400 cm i 140 cm szerokości oraz 10-15 cm głębokości. Napisy i logo pokryte są wysokiej jakości folią odblaskową, oddającą efekt „świecenia” szczególnie w nocy. Istotna jest gwarancja zachowania koloru przez okres 10 lat. Witacze zostały zrealizowane w ramach inwestycji ze środków własnych Gminy Głuchołazy pod nazwą "Witacze miasta Orderu Uśmiechu". Wykonawcą witacza (projekt graficzny witacza, tablica i montaż) była firma F.H.U. GOLDEN GLOBAL GRUPA Krzysztof Jońca. Witacz został zamontowany na podstawie dokumentacji opracowanej przez pracownię projektowa Krzysztof Księżyk K-ARCHITECT. Koszt całkowity przedsięwzięcia to lekko ponad 22,5 tyś zł" - info glucholazy.pl

 

eert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

rowerzysta
+3

rowerzysta

Fajnie to wygląda, ale są ważniejsze sprawy do załatwienia na terenie gminy, niż pozorne jej upiększanie.
Z tą ścieżką rowerową do Charbielina należałoby w trybie "na wczoraj" zrobić porządek. I to jest jeden z priorytetów. Więc bierzcie się do konkretnej roboty. Zza biurka nic nie widać, a my mieszkańcy dajemy Wam informacje na tacy.
Jedyną osobą, która potrafi zgłaszać takie informacje jest Pan Przemek, który nie jest obojętny na nasze wskazania.
As
+1

As

Witacz od strony Zlatych Hor jest nieładnie przesłonięty przez znak, chyba numerów działek. Napis Głuchołazy jest prawie przez ten znak zakryty.
Jolka
+17

Jolka

Fajnie, znaczy to, że te "witacze" są ważniejsze od poprawiania bezpieczeństwa na terenie gminy. Przykład? dokończenie ścieżki rowerowej w Charbielinie przy drodze głównej. I tu rodzi się zapytanie: po co "ochraniacze biało-czerwone" wzdłuż kawałka tejże ścieżki na granicy Głuchołazy-Charbielin? Każdy element to ponad 150 zł.
Widzę, że radni nadal są bezradni. Boże, kto wymyśla takie projekty?
Inna sprawa " nowa biblioteka". Dlaczego nie skorzystano z istniejącego Liceum Ogólnokształcącego ? Taki piękny budynek, tyle tradycji poszło w błoto. Idealny na budynek biblioteki. Wystarczyło tylko go dofinansować.

Czy my, mieszkańcy Głuchołaz nie mamy prawa do wiadomości na temat projektów? I ewentualnym ich negowaniu? Czy naprawdę wybieraliśmy ludzi, którzy potrafią myśleć tak jak większość?

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.