Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

img 0487 vert      Kolejna kamienica odzyskała dawny blask. Udało się zachować " sztukaterię", która w wielu przypadkach przy okazji remontu znikała po prostu pod młotkiem.  Tym razem nowe "życie" odzyskała kamienia przy ulicy M.C. Skłodowskiej 24. Cieszy fakt, że oprócz tej również inne w naszym mieście są odnawiane, a jak się udało dowiedzieć portalowi, już niebawem ma ruszyć remont kolejnej kamienicy w naszym mieście. Nie będziemy mówić której zobaczycie państwo sami. 

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

gość

gość

Po tym i innych udanych remontach widać jak ważne jest zachowanie ozdób na elewacji. Tutaj stare zdjęcie narożnej kamienicy pod nr 18 na Skłodowskiej: fotopolska.eu/1128681,foto.html?o=b28037 Dzisiaj tego nie widać, ale kiedyś to była bardzo ładna kamienica. Wszystko niestety zniknęło pod zaprawą z baranka. Może dałoby się to w przyszłości odtworzyć przy kolejnym remoncie? :-)
xyz
+1

xyz

Ludzie robią te remonty na miarę swoich możliwości. Trudno wymagać kompleksowych remontów, jeśli wspólnota nie ma wystarczających środków na zrobienie całej kamienicy. Jednak zawsze to jakiś początek zmian na lepsze.
gość
+4

gość

Piękny remont! Gratulacje i podziękowania dla wspólnoty za uszanowanie historii i odnowienie kamienicy z oryginalnymi detalami, a także za wybranie koloru elewacji, stóry nawiązuje do oryginalnego. Oby więcej takich renowacji.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: