Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

20190926 094051
     W naszym mieście nie brakuje miłośników dwóch kółek, a tym bardziej odpoczynku na świeżym powietrzu. Ścieżek rowerowych w naszym mieście jeśli się mylę poprawcie mnie. Ale chyba można policzyć na palcach u jednej ręki. Tymczasem rozpadających się planów naszego miasta, już chyba było z pięć. Tym razem kolejny wymaga napraw, bo wygląda jakby stał w tym miejscu z dziesięć lat. Mowa o stojaku na rowery, oraz planie naszego miasta znajdującym się przy kościele św. Wawrzyńca informuje czytelnik. 20190926 094040

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Karol
+2

Karol

W samym mieście nie ma ani jednej ścieżki rowerowej z prawdziwego zdarzenia. Jest kilka pseudo ścieżek, np. na Korłowicza czy Chopina. Ta na Charbielin jest OK ale wjazd i wyjazd na nią jest bardzo niebezpieczny!

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: