Reklama

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

serock
Nawet nie wiemy gdzie to jest. Ale zaraz, od czego są mapy. No więc, Serock znajdziemy w województwie Mazowieckim nad Jeziorem Zegrzyńskim.  Mają piękny rynek miasteczka. Nawet nieco podobny do naszego. Mają nawet przy magistracie betonowy plac - pustynię. Tak jak u nas. 

No dobrze, koniec żartów. Do rzeczy.

Na stronie naszego urzędu pojawiło się pismo dla tych, którzy chcą się dopisać do listy wyborców w naszej gminie. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie jeden fakt. Mianowicie możemy się dopisać, ale pod warunkiem, że pojedziemy do Serocka. Tam to pismo wypełniamy i odsyłamy lub wracamy z tymże pismem do Głuchołaz. 

Ktoś na stronie urzędowej poszedł na łatwiznę. Umieścił blankiet dokumentu do pobrania dla tych, którzy chcą się dopisać do listy wyborców w naszej gminie. Pismo pobrał ze strony Urzędu w Serocku, stąd w nagłówku pisma nazwa tej miejscowości. 

 - Pismo, w przypadku wypełnienia nie powoduje, że dokument jest nieważny.  -  mówi nam Komisarz Wyborczy w Opolu, - Nie mniej, powinna tam widnieć nazwa miejscowości właściwej dla zamieszkania wypełniającego - dodaje.

Pismo do obejrzenia tutaj:

LINK

 Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przejdź do działu bezpłatnych ogłoszeń lokalnych.

Dodaj swoje nowe ogłoszenie.

Przeczytaj także: