Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

5d14c950f2d90 w2a6263

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej w Bodzanowie ruszy nowy, autorski projekt, którego koordynatorami będą Pani Katarzyna Jurek i Pani Marta Skowronek.
Projekt nosi tytuł: "Przy granicy mieszkamy, wkrótce się spotkamy". Głównym założeniem projektu jest nauka języka czeskiego na platformie edukacyjnej, udział w konkursach, a przede wszystkim poznanie uczniów  ze szkoły partnerskiej w Czechach, którzy również będą się uczyć naszego języka.
Największą jednak atrakcją dla samych uczniów będą darmowe wycieczki, w których wezmą udział uczniowie z naszej szkoły i zaproszeni do udziału w projekcie uczniowie i nauczyciele z Czech.  Na uczniów naszej szkoły czeka mnóstwo atrakcji i niezapomnianych wrażeń.
Więcej szczegółów już we wrześniu...

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Mama
+4

Mama

To moze ja. Szkoły prześcigają się w ilości kołek pozalekcyjnych, projektów , zajęć a co ma z tego moje dziecko? Powiem wam szczerze - ma dosyć . Zostawało na to kółko na tamto bo pani nalegała . Jakby jeszcze dodać sks i język to ono w szkole jest dłużej niż ja w pracy . Ja tez mam dosyć bo kończy 16.30 czasem nawet 17.00 . Gdzie nauka gdzie zadania ? A czas na przyjemności ? Tęsknie za czasem gdy miało lekcje do 13.30 , zjadło , pouczylo sie , teraz nawet nie ma czasu dla kolegów w tygodniu szkolnym . Tragedia. A co w 7, 8 klasie będzie jak dochodzą przedmioty? Dajcie spokój z tymi kołkami na sile żeby miało lepsza ocenę to ma chodzić . Z tymi projektami co to potem w domu po 5-6 godzin robią dzieci . Jeden robi a pięciu się obija a ocena jedna. Plus chata do remontu po takim projekcie . Projekt z biologii geografii polskiego matmy . Wszystko robił w domu - dokańczał . W niedziele soboty , to pytam się kiedy ro dziecko ma odpocząć bo wszyscy chcą się wykazać . Żal mi jak patrzę na to moje dziecko. Bo niby czym te projekty zaprocentują ? Niech ma czas zjeść , odpocząć się i wyspać . I przygotować do normalnych lekcji. Mam już dosyć tego wymyślania w szkołach , eksperymentowania i tych kołek zainteresowań do których trochę przymusza się dzieci. Tęsknie za zwyczajnościa bez zdjęć Facebooka ustawiania dzieci jak tylko coś zrobią byle fotkę pstryknąć . Mam dosyć tej przesady w każdej szkole gdzie każdy nauczyciel udowadnia ze coś robi a to kosztem ciagle tych samych dzieci. Moje dziecko już na nic nie chce chodzić . Jest tak wyprute ze ma dosyć szkoły . Pewnie nie wszyscy się ze mną zgodzą ale w szkole jest za dużo wszystkiego. Przesyt. Nie dotyczy to szkoły o której mowa w artykule ale ogólnie szkół podstawowych. Średnie już się tak nie wygłupiają bo szkoda im czasu do matury. Ja rozumiem jedno dwa wydarzenia ale co chwile ? I ciagle to dziecko coś musi a to dla pani z historii a to dla pani z biologii / przykładowo /. Dajcie żyć tym dzieciom bo w nadmiarze nie naucza się niczego. Na szczescie są wakacje . To ich święte prawo do wypoczynku . Dobrze ze nie ma żadnych kołek w szkołach ...
Gosiek
+2

Gosiek

Cytuję Dawid.:
Bardzo dobry pomysł, uważam ,że już dawno powinno się wprowadzić naukę czeskiego.

Ciekawe czy Czesi też będą uczyć się polskiego? Może dostali już słowniki?
Każde nowum powinno być dobrze przemyślane, by nie skończyło się tylko na planach...jak to już bywało. Żaden to nadzwyczajny projekt, tylko rozszerzenie oferty szkoły aby przyciągnąć uczniów. Wiadomo, skoro nie ma już tzw. gimnazjów, to ilość uczniów zmniejszyła się znacznie.
As
+5

As

Też mi wielki projekt.
Takie "projekty" powinny być w ramach normalnej oferty szkoły i obowiązków nauczycieli.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: