Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

     kjhgf    Ratowanie życia i zdrowia ludzi stanowi najistotniejszy cel działań prowadzonych przez Straż Pożarną, przy zwalczaniu klęsk żywiołowych, pożarów, zdarzeń chemicznych, ekologicznych i technicznych – tzw. miejscowych zagrożeń. Bardzo ważnym ogniwem w tych działaniach jest ochotnicza straż pożarna, realizująca tak ważną misję społeczną, która jest niezmiernie istotna w zapewnieniu bezpieczeństwa lokalnych społeczności. Stale rosnąca ilość zdarzeń oraz ich zróżnicowanie, a także fakt, że na miejsce zdarzenia strażacy w wielu przypadkach przybywają pierwsi, jeszcze przed innymi służbami ratowniczymi wymaga od nas posiadania sprawnego sprzętu w tym m.in.samochodu ratowniczo - gaśniczego. Koszt nowego samochodu to około 760 tyś. złotych, co jest dla nas kwotą niewyobrażalną i samodzielnie nie jesteśmy w stanie zakupić takiego samochodu. Zakup nowego samochodu w znaczny sposób podniesie poziom naszej gotowości operacyjnej, a jego brak może decydować o ludzkim zdrowiu i życiu.

    Dzięki naszej determinacji i dążeniu do celu mamy zapewnione środki w kwocie 660 tyś. zł. jednak w dalszym ciągu brakuje nam 100 tyś. zł., które jest warunkiem pozwalającym zrealizować nam zakup samochodu i osiągnąć cel, a nawet marzenie strażaków z OSP Moszczanka. Aktualnie posiadamy dwa 30 letnie samochody marki star 244, które są już bardzo wysłużone i bardzo często zawodzą. Zdarzały się sytuację, że mieliśmy problem z wyjazdem do akcji ze względu na awarię samochodów m.in. samochód nie odpalił, hamulce nie odblokowały się. Zdarzały się tez sytuacje, że samochody ulegały awarii podczas dojazdu jak i w czasie samej akcji co mogło stanowić zagrożenie dla strażaków ochotników niosących bezinteresowną pomoc innym ludziom. Nasza jednostka została założona w 1945 roku.

   Pokładamy głęboką nadzieję, że uda nam się zebrać środki na zakup średniego samochodu gaśniczego. W imieniu członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczance serdecznie dziękujemy za wszelką okazaną pomoc. Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zrzutka.pl/5j9rwg

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Redaktor

Redaktor

Cytuję BoBudowniczy:
Panie redaktorze, a może zajmiemy się najpierw własną gminą i OSP ? Straż z Moszczanki ma dużo szczęścia że ma taką panią poseł ktura pamięta gdzie mieszka. Nie tak jak my Głuchołazianie . W naszej gminie jest wiele jednostek straży z większymi problemami i na pewno nie posiadającymi takiego wkładó na pojazd. Nie jestem przeciwnikiem wpłaty bo sam jestem strażakiem OSP ale najpierw zróbmy porządek na swoim podwórku .

Wyszli z incjatywą, poprosili o pomoc. Więc do dzieła czas na następnych.
BoBudowniczy

BoBudowniczy

Panie redaktorze, a może zajmiemy się najpierw własną gminą i OSP ? Straż z Moszczanki ma dużo szczęścia że ma taką panią poseł ktura pamięta gdzie mieszka. Nie tak jak my Głuchołazianie . W naszej gminie jest wiele jednostek straży z większymi problemami i na pewno nie posiadającymi takiego wkładó na pojazd. Nie jestem przeciwnikiem wpłaty bo sam jestem strażakiem OSP ale najpierw zróbmy porządek na swoim podwórku .
omg

omg

Niech wam pomogą politycy pisu, których ostatnio gościliście.
A może Rubik albo Zenek coś odpalą ze swojej gaży.
strażaksam
+9

strażaksam

W każdym normalnym kraju sprzęt taki funduje państwo a w naszym chorym kraju państwo funduje limuzyny dla rządu, premie i nagrody dla rządzących bo im się należy, opiekę lekarską w calej gamie dla elity bez oczekiwania na specjalistów i wiele innych przywilejow z racji koryta. Oto przykład y trwonienia pieniędzy przez rządzących, pieniędzy, ktore powinny być przeznaczone na potrzeby takie jak auto dla straży pożarnej...

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: