Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

malpki4
Pan Jarosław postanowił do nas napisać swoje przemyślenia na temat tego, jak w miejscach publicznych przebiega konsumpcja alkoholu. Problem dotyczy nie tylko opisanej ulicy ale i wielu innych miejsc na terenie miasta. Zapraszamy do przeczytania i komentowania.W naszym pięknym mieście mamy pierwsze oznaki wiosny, śnieg już stopniał, przebiśniegi pojawiły się w ogródkach, kolejki na myjnie samochodową przypominają te za czasów prl'u a na trawnikach pojawiają się psie odchody(ale dzisiaj nie o tym) i małpki bądź jak kto woli.. płaskowniki.

Problem głównie dotyczy całej długości ulicy Mickiewicza. Nieopodal ulicy Mickiewicza są dwa sklepy z których to zapewne płaskowniki wychodzą i przed powrotem do domostwa są konsumowane, niby nic w tym dziwnego ale żywopłot który ciągnie się od początku do prawie końca ulicy jest wręcz zalany falą płaskowników jak i innych śmieci, pobliskie posesję wyposażone w ogródek wcale nie wyglądają lepiej. Zdarzają się tam również potłuczone butelki które stanowią zagrożenie dla naszych futrzanych podopiecznych.

Osobiście uważam że kwestia wyrzucania śmieci w odpowiednie miejsce jest kwestią wychowania(jak i również w tym wypadku stanu trzeźwości) ale jak ktoś jest cham i prostak to choćby było 10 śmietników na długości ulicy to i tak tam nie trafi i dzisiaj właśnie o tym... O śmietnikach który na ulicy Mickiewicza zwyczajnie w świecie nie ma, ani jednego. Jedyne śmietniki do których można wyrzucić płaskownika to te przy posesji 7 i 9 gdzie jeszcze sięga kamera i przeważnie małpeczki otwierane są kilka kroków dalej. Jakiś czas temu był poruszany temat dużej ilości śmietników w okolicach rynku, pamiętam że było ich aż do przesady i uważam że rynek jak najbardziej jest wizytówką miasta ale innej ulice też powinny być w miarę czyste. Może znalazłby się jakieś 2 wolne śmietnik które można postawić na ulicy Mickiewicza? Ten obraz jest straszny i uwierzcie mi że na żywo wygląda to jeszcze gorzej niż na zdjęciach które oczywiście załączam. Liczę że któryś z radnych poruszy ten temat przy najbliższym spotkaniu rady miasta.

   Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię1

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Pati
-1

Pati

Zulow nie stac na malpe tylko bombolade albo dynie. A takie trunki pija ci z wyzszych sfer a zamiast pisac to pan jaro moze posprzatac
abstynent
+5

abstynent

Bo alkoholik nie dba ani o kulturę ani o prządek, pijak myśli tylko o tym żeby wypić z gwinta setke a reszta jest poza jego możliwościami myślowymi i dlatego w mieście panuje śmietnisko butelek,
Głuchołaziak
-6

Głuchołaziak

Panie Jaro, skoro taki z pana ,,dbacz" o środowisko lokalne to reaguj pan natychmiast. Zwracaj uwagę żulostwu a jeśi przechodzisz obok bez reakcji to nie płacz, możesz zawsze posprzątać. Wielki mi temat i artykuł bo dwóch pijaczków butelki pod krzak wrzuca WOW! kogo powiadomić CIA? CBA? a może Chuck Norris pomoże, przestańcie już z tą żenadą, online to teraz tylko za przeproszenie psie kupy, parkujące auta i żule. hhmmmmm każdy pisze o tym co lubi?

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.