Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

      dscf8163
      O tym się mówi: " Rada Powiatu Nyskiego nie przyjęła uchwały mówiącej o nocnym i świątecznym dyżurze tylko jednej apteki na cały Powiat Nyski, zlokalizowanej w Nysie, bez dyżurów aptek w Głuchołazach. Burmistrz dziękuje radnym Rady Miejskiej za wspólne działanie ponad podziałami. Sprawa będzie miała swój ciąg dalszy, o którym będziemy Państwa informować na bieżąco" - info UM Głuchołazy.Dodamy komentarz od siebie odnośnie tej sytuacji:

    "Już się mnożą sytuację, kiedy ktoś zachoruje i chodzi po sąsiadach po leki, bo do Nysy za daleko ... Oby jak najmniej takich sytuacji, trzeba pomyśleć jak racjonalnie rozwiązać tą sytuację.  Żeby nie było za późno" ...

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

nick
-4

nick

Super! Bardzo się cieszę - miasto ma znów mieć dyżury aptek w nocy i święta.
Tylko papier ma tę zaletę, że napisać i uchwalić można wszystko - tylko kto zapewni pracowników i pieniądze na ich wynagrodzenia?

Miasto tak o nas dba? To dlaczego nadal nie ma lekarza w nocy?

Dodatkowo w imieniu mieszkańców bardzo proszę o zainteresowanie się godzinami pracy Urzędu i daniu możliwości osobą przyjezdnym załatwienia spraw w Urzędzie w piątek po południu, soboty, święta i niedziele.
Sporo mieszkańców przyjezdna do naszej miejscowości tylko w te dni. Pracujemy za granicą.
Brak pracy Urzędu w te dni - utrudnia załatwianie spraw. Wymusza wzięcie dnia wolnego.
Jeśli tak miastu zależy, aby inne instytucje pracowały w nocy, święta i dni wolne. Może dać dobry przykład i umożliwić nam załatwianie spraw w te dni.
jesio
+15

jesio

Nie wiem nad czym wszyscy tak twardo debatują?Każdy by chciał aby apteka dyżurowała całodobowo.Problem w tym,że nikt nikogo nie zmusi do pracy za darmo.I nie ma co się zastanawiać tylko utworzyć fundusz specjalny na ten cel,porozumieć się z starostą i ewnt.regionalną izbą obrachunkową jak znaleźć formę zgodną z prawem aby koszty dyżurów aptek dofinansowywać z tego funduszu bo żadne twarde stanowisko niczego tu nie załatwi. Twarde stanowisko władz widać już jak na dłoni w sposobie uzdrawiania szpitala ,naszego szpitala.Ktoś podrzucił specj.wydanie nto a tam informacja o zadłużeniu szpitala na 7,5 mln zł cyt"bo przyszła faktura" itd.a wcześniej starosta mówił o 5,5 mln zł długu.Jak to możliwe,że" przyszła faktura" na 2,0mln zł i w ciągu 2-ch miesięcy dołożono takie zadłużenie uzasadniając dostosowaniem do nowych wymogów bezpieczeństwa.Aż chciało by się dowiedzieć co za taką kwotę zrobiono?Jeżeli ta faktura przyszła to może lepiej by wyszła,może z dyrektorem?pozdro.jesio :P

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: