Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

     dscf0209
Już nie tylko interniści potrzebni od zaraz. Na fan pagu ZOZ-u Głuchołazy pojawiły się informacje takiej treści:"Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZOZ w Głuchołazach pilnie zatrudni lekarzy w dziedzinie: psychiatrii , kardiologii, pulmonologii, onkologii klinicznej oraz internistę. Nic tylko czekać na rozwój sytuacji.  Tymczasem w Prudniku też mają problem: "Z dniem 16.01.2019r. zostaje zawieszona działalność Oddziału Ginekologiczno - Położniczego PCM S.A. w Prudniku.  W przypadku zgłoszenia się do naszej Izby Przyjęć pacjentki ciężarnej, będzie jej udzielona pomoc ogólnomedyczna w ramach kompetencji Izby Przyjęć, a w przypadkach wymagających pomocy specjalistycznej zorganizujemy pacjentce ciężarnej transport do najbliższego oddziału ginekologiczno-położniczego. Pacjentki ginekologiczno-położnicze prosimy o kierowanie się do najbliższych oddziałów ginekologiczno - położniczych tj. w Nysie, Krapkowicach, Głubczycach, Opolu" - info PCM Prudnik.    Patrząc na ta sytuację jaka ma miejsce w szpitalach na terenie województwa, jeszcze dochodzi do tego że od 1 stycznia w Polsce weszły nowe normy zatrudnienia pielęgniarek. Może dojść do tego że nie tylko nie będzie ani lekarzy, ani pielęgniarek ... i łóżek na których pacjenci leżeli. W opolskich szpitalach likwiduje się łóżka szpitalne, ponieważ kadra medyczna się na tyle skurczyła że brakuje pielęgniarek, aby obstawić dyżury.Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

kazik
+3

kazik

Czy to jeszcze jest szpital?Dobrze,że p,dr J,Zapiór jescze ciągnie przychodnię chirurgiczną,za to wielki PLUS,bo starzy pacjenci nie zawsze mogą dostać się do lekarza w Nysie,Prudniku czy Opolu.miejmy nadzieję,ze głucholaska placówka jescze be dzie działąc w pełnym wymiarze!!!
rozsądek
+1

rozsądek

zacznijmy też od tego, że i liczba mieszkańców się w województwie opolskim skurczyła przez ostatnie lata i w Głuchołazach także...a w ogóle to dobrze mieszkańcy wiedzą, jak przez sporo lat udawano, że w ZOZie głuchołaskim jest wszystko cudownie, choć mieszkańcy dobrze wiedzieli już za rządów PO-PSL, że jest niezbyt fajnie...i jakie były wtedy działania w naszym ZOZie?-tylko poklepywanie się po ramieniu poszczególnych odpowiedzialnych i robienie dobrej miny do złej gry oraz wręczanie sobie nagród! Efekt końcowy tejże wieloletniej agonii głuchołaskiego ZOZu możemy teraz obserwować, bo ciężko się spodziewać, że po ponad 10 letniej agonii, da się w ciągu jednego roku czy dwóch lat cudownie wyprowadzić ze śmierci zwłoki... A może by tak się dogadać ponad podziałami z MSWiA i dla dobra wspólnego każdej ze stron jakoś ogarnąć działania opieki zdrowotnej w naszej gminie...no ale pewnie lepiej jest widzieć same przeszkody, niż kompromisy...przykre, ale prawdziwe, bo dla PO ważne jest by nawet kosztem życia i śmierci obywateli, to być antyPiSem
korek
+1

korek

Cytuję Dziadek:
Od trzech lat miało być leczenie bez kolejek i w każdym mieście, tutaj też wina Tuska?

Tak, wina Tuska bo Tusk narobił biedy w kraju i wszyscy lekarze uciekli za granicę w czasie rządów Tuska
Toms
+7

Toms

Ograniczanie miejsc na studiach medycznych jest główną przyczyną obecnego stanu. Gdyby lekarzy było więcej to wtedy pracodawca by dyktował warunki a nie obłudna klika.
pikuś
+7

pikuś

I tym sposobem kobiety przestaną rodzić, ludzi będzie ubywało a rząd chlubi się ze swoich rządów i przyznaje sobie nagrody za niby dobrą pracę, oto zasada działania polskiego kapitalizmu...

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: