Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

3642 hor9.gif 1
    „W poniedziałek  8. stycznia,10 marca… .” I tak przez długi, długi czas informowaliśmy państwa o możliwości oddawania krwi w ambulansie, który raz na dwa miesiące parkował na parkingu przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji. Przyszedł nowy 2019 rok i nowe zmiany nastały. Apteki, przestały istnieć jeżeli chodzi o dyżur wieczorny, a nie wspomnimy o szpitalu o którym zamknięciu już dawno zapomnieliśmy. Można powiedzieć dramatu nie ma, bo gorzej być nie może. Teraz przyszedł czas na pobór krwi.  Wpatrywaliśmy się długo w listę wyjazdową Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, wyszukiwaliśmy akcje wyjazdowe ….       Aż tu nagle. Zniknęła Nysa, zniknęły Głuchołazy. A dlaczego? Z tym pytaniem udaliśmy się do RCK-u. Jak nas poinformowano: „W Nysie jest Terenowy Oddział tzw. Punkt krwiodawstwa, w którym można oddać krew od poniedziałku do piątku od 7.00-11.00. Punkt Krwiodawstwa w Nysie znajduje się przy ul. Piłsudskiego 47 (w przychodni) VITA. Na pytanie : Czy planowane są akcje wyjazdowe, takie jak w poprzednich latach: Akcji wyjazdowych nie mamy na chwilę obecną zaplanowanych.Jeżeli będzie ktoś chętny do zorganizowania akcji i będzie chętnych 20 osób do oddania krwi oczywiście zorganizujemy akcję wyjazdową. Prosimy śledzić naszą stronę internetowa.Od 2019 roku nie będzie stałych akcji wyjazdowych do Głuchołaz - ze względu na zbyt mało osób chętnych do oddania krwi … Pozostało nam znów jechać do oddalonych 20 km Nysy lub Prudnika miast, aby pomóc drugiej osobie –oddać krew.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

pikuś

pikuś

Cytuję Teresa:
Cytuję pikuś:
Głuchołazy pod każdym względem są gorsze niż za czasów PRL i niech mi nikt nie wciska ciemnoty, że kapitalizm jest lepszy od PRL, precz z kapitalizmem,niech żyje i zwycięża SOCJALIZM !!!Aleś DURNY!!!!!

ty za to lizodup obecnej władzy
Teresa

Teresa

Cytuję pikuś:
Głuchołazy pod każdym względem są gorsze niż za czasów PRL i niech mi nikt nie wciska ciemnoty, że kapitalizm jest lepszy od PRL, precz z kapitalizmem,niech żyje i zwycięża SOCJALIZM !!!Aleś DURNY!!!!!
pikuś

pikuś

Głuchołazy pod każdym względem są gorsze niż za czasów PRL i niech mi nikt nie wciska ciemnoty, że kapitalizm jest lepszy od PRL, precz z kapitalizmem,niech żyje i zwycięża SOCJALIZM !!!

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: