Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

    gojek
      Nie milkną echa głosowania nad podniesień podatków w Głuchołazach.     "Radny Szymon Biliński: Podniesienie podatków w Gminie Głuchołazy ! Dla jednych GROSZE dla drugich CHLEB ! W Powiecie Nyskim obniża się pensje a w Głuchołazach podnosi podatki. Następujący radni podnieśli podatek dla nas mieszkańców Gminy Głuchołazy: 

ZA PODNIESIENIEM GŁOSOWALI : 15

Andrzej Gębala Ryszard Udziela, Paweł Szpak, Bolesław Stychno, Stanisław Szul, Daniel Szenawa, Lucyna Stadnik, Michał Koszut, Adam Łabaza, Alicja Szymkowicz, Klaudia Pach-Gomulnicka, Grzegorz Ptak, Mariusz Migała, Kazimierz Stychno, Mieczysław Skupień

PRZECIW PODWYŻCE GŁOSOWALI : 5

Jacek Wanickii, Szymon Biliński , Jerzy Wojnarowskiwski, Jan Chaszczewicz, Bogusław Kanarski

WSTRZYMALI SIĘ : 1

Teresa Wilk 

NIE GŁOSOWAŁO :

0 - RADNYCH

    Nasuwa się pytanie. Czy tego chcieli wyborcy? Jak tak dalej będzie to ... Wystarczy popatrzyć na fun page naszego portalu. Komentarze same cisną się na usta. Macie co chcecie... A miało być tak pięknie.Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Jarek

Jarek

Cytuję Observer:
"Dobra zmiana" wciąż trwa i pożera własne dzieci. Także w Głuchołazach. Bo jaka jest alternatywa oprócz podnoszenia podatków na łupienie społeczeństwa w Polsce przez "pańskich panów" spod znaku bandy Kaczyńskiego? Nakładanie na samorządy coraz więcej obowiązków i coraz więcej płatności bez refundacji ze Skarbu Państwa skutkuje podnoszeniem podatków i opłat w obrębie każdej gminy. Wszak muszą zdobyć fundusze na kupienie następnej grupy patologii która będzie na bandę Kaczyńskiego głosować.
Zgadzam się ,że tzw. dobra zmiana to nic innego jak banda złodziei ,kłamczuchów i lizodupów kościoła. Bo jak nazwać to ,że za ich rządów teoretycznie nie podniesiono podatków za to wprowadzono różne daniny jak np. opłate paliwową . Sam Mateuszek M. dwukrotnie został upomniany przez sąd i musiał prostować swoje kłamstwa ,a cała ta partia nosi w zębach nasze ciężko zarobione pieniądze kościołowi , który w swej nikczemności zataja pedofilię i uczy o czymś czego nawet nie ma w Biblii.
Obyw@tel
-4

Obyw@tel

Szkoda, że Pan radny Biliński, który uprawia demagogię w mediach społecznościowych nie odezwał się ani razu w sprawie podatków podczas sesji. Szkoda też, że nie napisał o podwyżce rzędu 15-20 zł w skali roku dla mieszkańca oraz, że od kilku lat nie podnoszono stawek. A także o tym, że jak gmina nie urealnia stawek, czyli zbliża do stawek proponowanych przez rząd, to wówczas rząd obniża dotacje i subwencje dla gminy. Ale to pewnie niewygodne dane dla radnego a może jeszcze tego nie wie.
jasioo
+7

jasioo

Co za profesjonalny "artykuł".
Dowiadujemy się z niego jaki podatek został podwyższony ?
O ile wzrosła stawka podatku ?
Panie Goj albo rób pan robotę rzetelnie albo daj pan spokój, wstydu oszczędź.
JASIO
+18

JASIO

Podobno Cygan raz idzie przez wieś. Ale żeby tak piaty raz dać się zrobić w konia. Pretensje proszę kierować do Pana Boga
jaki
+3

jaki

[quote name="ała"]Radni - 1000 stała + 500 za udział w komisji , czyli 2x 500 (chyba każdy radny łapie sie do 2 komisji.= 2000/m-c . Nie ma podanych danych, ile dany radny w ciągu roku kosztował w całości albo wszyscy razem . A radni nie startowali w wyborach, żeby przez kadencję być wróżką spełniającą życzenia wyborców
O takim dojeniu gminy to chyba myślał radny Wojnarowski, który zapisał się do aż trzech komisji. Teraz nie wie nawet jak się z tego wycofać. Nie pamiętała nawet, że sam dwa lata temu przegłosował ryczałt.
ała
+5

ała

Cytuję radny:
"ała" !
Jesteś smutny, bo nie masz zielonego pojęcia o dietach radnych.
Szeregowy radny ma miesięczny ryczałt w kwocie 1.000,-zł !!! A co do śmieci to jeszcze chwilkę poczekaj , a doczekasz się "niespodzianki" :lol: :D :lol:

Niespodzianek będzie zapewne wiele, zwłaszcza ta, którą próbuje się w worku utrzymać - galopująca inflacja. :roll:
Nawet analfabeta potrafi wyliczyć, że w naszym państwie jak coś obywatel dostaje do jednej kieszeni, to po to, żeby mu z pozostałych wszystko wyjąć. To wielowiekowa tradycja.
Różnica jest jednak dla ludzi wielka, a przez namiestników niezauważalna, niedoceniana - granice są dalej otwarte. Może i słusznie tym się nie przejmują. Według statystyk wyemigrowało 2 ,5 mln ludzi, ale na ich miejsce przyjęto wg statystyk 2, 5 mln Ukraińców. Co za różnica, czy Polska bardziej ukraińska, tajlandzka, chińska, ważne, że kasa gra
radny

radny

"ała" !
Jesteś smutny, bo nie masz zielonego pojęcia o dietach radnych.
Szeregowy radny ma miesięczny ryczałt w kwocie 1.000,-zł !!! A co do śmieci to jeszcze chwilkę poczekaj , a doczekasz się "niespodzianki" :lol: :D :lol:
ała
-3

ała

Radni - 1000 stała + 500 za udział w komisji , czyli 2x 500 (chyba każdy radny łapie sie do 2 komisji.= 2000/m-c . Nie ma podanych danych, ile dany radny w ciągu roku kosztował w całości albo wszyscy razem . A radni nie startowali w wyborach, żeby przez kadencję być wróżką spełniającą życzenia wyborców
Dziwi mnie szum o te podwyżki podatku, nie żeby większy podatek o 20 czy 40 złociszy/rok mnie cieszył, ale przy wprowadzaniu ustawy śmieciowej nikt nie protestował, a ta dopiero dała po kieszeniach! W moim przypadku z około 120 zł/rok wyszło mi tyle na miesiąc, i skąd tu brać tyle śmieci, żeby tyle oddawać za ile mi wyliczyli?
PMXT
+25

PMXT

Masakra co za ludzie. .. Jak brakuje kasy to powinni zacząć oszczędzać od siebie i zrezygnować z diety i z pseudo komisji. No bo przecież oni to robią dla nas.... W poważaniu.. mam takich radnych!
alecyrk
+24

alecyrk

Zaliczyli udany start! To ,że 3 renegatów poparło podwyżkę można zrozumieć. Jeden zna się na sprzedaży marchewki,drugi umie odczytać wskazania licznika wody,trzeci jest specjalistą od "parkonetów" ale ,że pozostali wybrańcy narodu tak łatwo dali się ograć?
Pnowie burmistrzowie winni wykazać się przedsiębiorczością. Wprowadzać podwyżki podatków to może ostatni g...ek za nieporównanie niższe wynagrodzenie. Jak mawiał Zenon Laskowik "ale fucha","nie ma" .
Czas na inicjatywę radnych, obniżcie pensje Burmistrzom. Nie wiem któremu bardziej, tak jak nie wiem który rządzi gminą? wybrany czy nominowany nie wiadomo skąd?

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: