Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

    vfd
  Krystian Siupik uczęszcza do klasy I technikum informatyczno – hotelarskiego w Zespole Szkół w Głuchołazach. W tym roku szkolnym otrzymał Stypendium Marszałka Województwa Opolskiego. Nagroda ta przyznawana jest uczniom, którzy osiągają bardzo dobre wyniki w nauce, reprezentują szkołę w konkursach oraz posiadają i rozwijają swoje pasje. Tak jest w przypadku Krystiana, który skończył gimnazjum ze średnią 5,4 oraz był laureatem konkursów: z geografii i religii. Natomiast jako uczeń Zespołu Szkół od samego początku dał się poznać jako osoba zaangażowana w różnego rodzaju inicjatywy szkolne. W październiku wraz z zespołem zajął I miejsce w wojewódzkim etapie konkursu ,,Młodzieżowe Przesłanie Klimatyczne dla przyszłości” w ramach Młodzieżowego Kongresu Klimatycznego – Poznań 2018. Pasją Krystiana jest grafika komputerowa i informatyka.  

                                                                          Wielkie gratulacje dla Krystiana i życzenia dalszych sukcesów.Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

alecyrk
+1

alecyrk

Gratuluję.

Może w przyszłości godnie zastąpi "wielkich głuchołaskich intelektualistów" panów Bolesława i Kazimierza Stychnów.
Jak gminna wieść niesie drugi z panów zwany potocznie Marchewkowym Kazikiem zostanie... v-ce przewodniczącym Rady Miejskiej w Głuchołazach.Pierwszemu,Bolesławowi też jakieś przewodnictwo komisyjki przydzielą.
Panie Burmistrzu i Ty zastępco czy nie stać Was i Nas na inną "większość" w Radzie Miejskiej? Powierzenie mediacji i szukania koalicjantów panu Migale nie jest najlepszym rozwiązaniem. Wszystkim powszechnie wiadomo , że ten pan dla osiągnięcia osobistych korzyści i zaspokojenia wygórowanych ambicji -będzie przewodniczącym Rady Miejskiej- wszedłby w koalicję nawet ze starą Zaguliną , gdyby taka była w składzie osobowym Rady Miejskiej, byleby tylko zrealizować swój partykularny interes.
Pozostaje także złożyć gratulacje panu Arturowi Kamińskiemu v-ce szefowi PIS-u ("Nadwyżka operacyjna")za wprowadzenie na listę takich tuzów intelektu jak "Marchewkowy Kazik" i "Licznikowy Bolek".
Gratulacje dla pana Burmistrza z okazji wyboru na kolejną -czy na pewno 5 letnią ? przy takim traktowaniu, już na starcie wyborców- kadencję. Może pan Burmistrz i mieszkańcy Gminy Głuchołazy pamiętają kto naraził gminę na niepotrzebne wydatki, przy(ewentualnej) realizacji projektu pt. pływalnia? Osobiście zadaję sobie pytanie, co ma umiejętność sprzedaży marchewki i odczytywania wskazań licznika do decydowania w np. sprawie budowy pływalni?
Póki co drodzy internauci chcemy czy nie Nasze Miasto to nie Głuchołazy, a "Stychnogród" z klasyczną patologią ,głównie walką o ... przysłowiowe koryto. Ale cyrk!
kazimierz
+2

kazimierz

To sie chwali,życzmy mu dalszych takich wyników oraz powiodzenia pozostałym uczniom,a głuchołaskiej młodzieży klas licealnych przy ZS.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: