Joomla Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Serwis Głuchołazyonline.com.pl zakończył swoją działalność i jest na sprzedaż. Dziękujemy za wspólne 8 lat. 
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
13019249 img 20180922 114938
Kończące się lato i nadchodząca jesień to właściwa pora na podsumowanie udziału Publicznej Szkoły Podstawowej w Sławniowicach oraz Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Edukacji „Nasza Szkoła” w Sławniowicach w Projekcie Nyskiego Księstwa Jezior i Gór pt. „Raz na ludowo – bogactwo wsi”.  Projekt pozwolił na doposażenie szkoły w trzy tablice multimedialne. Jego finałem stał  Festyn, promujący produkty lokalne zorganizowany w sobotę 22 września 2018 r. na placu szkolnym. 13019256 img 20180922 113714
Pogoda, goście i mieszkańcy Sławniowic dopisali. Festyn swoją obecnością zaszczycili Pan Wicestarosta Piotr Woźniak, Pan Wiceburmistrz Głuchołaz Roman Sambor, Pani Naczelnik Wydziału Oświaty Krystyna Kubiszyn, Pan Radny Powiatu Jerzy Dunaj, Pan Radny Gminy Stanisław Szul Pan Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Edukacji „Nasza Szkoła” w Sławniowicach Bogusław Nejranowski oraz Pani Dyrektor Szkoły Katarzyna Perewizny mogli gościć Pana Wicestarostę Piotra Woźniaka, Burmistrza Głuchołaz Produktami lokalnymi, czyli żurkiem,schabem ze szpinakiem i fetą, kluskami z sosem czosnkowym, ogórkami i smalcem oraz piernikami.

img 20180924 193035Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: