Joomla Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Wielkanoc z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Przesuwaj palcem mapę i tabelę poniżej aby zobaczyć kolejne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

dscf0715
Temat powraca, jak podgrzany kotlet. Chodzi o teren przy ul. Opolskiej, a dokładniej przy tzw. murze przeciwpowodziowym. Nie ma dnia i nocy, aby zbiorowisko młodych i nie tylko okupowało w/w murek. Jest to dla nich miejsce, przy którym się spotykają, aby spożywać alkohol, posłuchać głośnej muzyki wydobywającej się z przenośnych głośników.Czym więcej alkoholu tym głośniej. Policja nieraz zaglądnie tutaj, ale jest to tylko w ciągu dnia, a tak naprawdę imprezy rozpoczynają się późnym wieczorem i trwają do rana. Mieszkańcy tejże ulicy czują się również oszukani przez zarząd miasta. Ulica mimo obietnic miała być poprawiona, ale jak zawsze brakuje funduszy na jej naprawę, natomiast są pieniądze na nowe inwestycje, które jak kiełbasa wyborcza mają wpłynąć na poprawę wizerunku zarządzających miastem. Nierówno położona kostka ma bardzo destrukcyjny wpływ na stare budynki, kiedy pojazdy się po niej poruszają. Ale to zarządu nie interesuje, a pod przykrywką rewitalizacji ulic tak naprawdę wyrządza się niepowetowane szkody na budynkach.

Mieszkańcy skarżą się na pękające ściany, trzęsące się meble po każdym przejeździe samochodu. Nie pomaga znak, że jest to strefa zamieszkania i prędkość obowiązująca to max 20 km/h. Ceny mieszkań spadają, bo ludzie wyjeżdżają do innych miast, czy też za granicę.

Według statystyk, ceny nieruchomości najbardziej spadły na ul Opolskiej. Dlaczego?

Bo nikt nie chce mieszkać w skansenie pomimo, że ul. Opolska znajduje się w centrum. Straż miejska, policja, zarząd miasta powinny wreszcie wziąć odpowiedzialność za to, co tam się dzieje. Warto spojrzeć na samą rzekę i zarośla przy niej. Jest to jedno wielkie śmietnisko, którego nikt nie sprząta. Wstyd mi za włodarzy miasta, którzy jak struś chowają głowę w piasek zamiast stawić czoła tego typu problemom.

Artykuł nadesłany przez czytelnika. Treść oryginalna z poprawkami stylistycznymi i interpunkcyjnymi. Dane autora do wiadomości redakcji. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: