FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
kaczki3
Nie wiemy, co się dzieje, ale to bardzo pozytywna rzecz, która cieszy. Miło się ogląda takie zdjęcia. A czytelnicy przesyłają nam zdjęcia coraz liczniejszych kaczych rodzin, które przebywają na ulicach.  Przebywające na naszych ulicach zwierzęta budzą sympatię, uśmiech. Tym bardziej, gdy widzimy takie zdjęcia. Szkoda nam takich zdjęć nie publikować. A czytelnicy ślą... Nie chcemy, by pomyśleli, że ignorujemy takie nadesłane zdjęcia. 

Tak więc z cyklu Uśmiechnij się zdjęcia kaczych rodzin. Jedno, kaczej pary nadesłany z apki mobilnej, a kolejne dwa, kaczej rodzinki otrzymane dziś przez onlinekontakt. 

Dbajmy o nasze Głuchołaskie kaczątka. 

kaczki1kaczki1

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

ktoś
+1

ktoś

Cytuję Arkusik:
Teraz jest pora wysiadywania jaj przez kaczki krzyżówki, co wyraźnie widać na rzece Białce, w której zdecydowaną większość stanowią kaczory. Zdjęcia rodziny kaczej wydaje mi się jest nie z naszego miasta i chyba nie z tego roku.
to jest zdjęcie z naszego miasta i z tego tygodnia , wiem bo sama je robiłam :)
tes
+2

tes

Cytuję Arkusik:
Teraz jest pora wysiadywania jaj przez kaczki krzyżówki, co wyraźnie widać na rzece Białce, w której zdecydowaną większość stanowią kaczory. Zdjęcia rodziny kaczej wydaje mi się jest nie z naszego miasta i chyba nie z tego roku.


Na zdjęciu jest nasze miasto. Kaczki krzyżówki wykluwają się od kwietnia do lipca. W tym roku pierwsze małe kaczuszki widziałem pod koniec kwietnia. Jeżeli jeszcze na czymś się nie znasz i chcesz o tym powiadomić innych to wal śmiało.
Arkusik
-1

Arkusik

Teraz jest pora wysiadywania jaj przez kaczki krzyżówki, co wyraźnie widać na rzece Białce, w której zdecydowaną większość stanowią kaczory. Zdjęcia rodziny kaczej wydaje mi się jest nie z naszego miasta i chyba nie z tego roku.
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!