FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
img 20180404 184436
Czytelnik, Pan Jarosław do nas napisał trafne podsumowanie tego, co obecnie można zobaczyć na miejskich ulicach. Tekst jak i zdjęcia zostały nadesłane przez naszą mobilną aplikację. Dziękujemy. Poniżej list Pana Jarosława i zdjęcia. Nie mogliśmy odmówić czytelnikowi nie cytując w całości jego tekstu. Polska to taki dziwny kraj, w którym razem z topniejącym śniegiem topi się również asfalt. Jest to zjawisko dobrze znane polskim kierowcom, dlatego też nikogo nie dziwi widok drogowców łatających dziury po zimie. Tak też było i tym razem, konkretnie na ulicy Mickiewicza, Wyspiańskiego oraz Okulickiego. Rozwiązań łatania asfaltu już kilka, i tym razem postawiono (o ironio) na najbardziej krótkotrwałą metodę naprawy asfaltu jakim jest grysik, który nie dość, że jest regularnie "wyciągany" przez opony samochodów to w dodatku jazda za takim samochodem powoduje odpryski na lakierze przez w/w grysik.

img_20180404_184436img_20180404_184447img_20180404_184516img_20180404_184537img_20180404_184712

Dlaczego do was pisze? Ponieważ drogowcy zrobili swoją robotę na "sztukę" przez położenia grysiku krzywo, co jest już samo w sobie zrobieniem dziury w małej dziurze, a co z czasem spowoduje powstanie jeszcze większej dziury i powrotu do stanu z przed naprawy. Następnym problem jest niezałatanie dziur w ogóle. Pomiędzy jedną a druga dziurą które są załatane, jest jedna mniejsza, która została pominięta. Przypadek? Pewnie powiecie, że mógł tam stać samochód lub coś w tym stylu? Nic z tych rzeczy, auta parkują ale po drugiej stronie ulicy. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

jesio
+1

jesio

Naprawiają w pośpiechu,pewnie do tego wrócą.Uznają zatem,że lepsza brzydka łata jak ładna dziura.pozdro.jesio :P
G
+5

G

Standard a jak sie w UM cokolwiek powie to potem przez otwarte okno czlowiek podslysxy"matko ten znowu przyszedl i mysli ze tylko jego ulica jest w miescie"
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: