FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
img 9108
Policjanci z Głuchołaz zapraszają mieszkańców miasta do udziału w debacie społecznej. Będziemy rozmawiać o zagrożeniach, które w szczególności mogą dotknąć osoby starsze. Powiemy jak nie dać się oszukać i gdzie szukać kontaktu z dzielnicowym. Poinformujemy w jak łatwy sposób powiadomić policję o nieprawidłowościach czy zagrożeniach.09 kwietnia o godz. 10.00  w Dziennym Domu Opieki Medycznej w Głuchołazach przy ul. Lompy 2, odbędzie się debata społeczna poświęcona tematyce bezpieczeństwa i zagrożeń osób starszych. Mieszkańcy podczas debaty będą mogli przedstawić swoje oczekiwania w zakresie bezpieczeństwa i zagrożeń na jakie są narażeni w życiu codziennym.

Podczas spotkania zostaną poruszone następujące zagadnienia:

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa;

Program ”Dzielnicowy bliżej nas";

Aplikacja "Moja Komenda";

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym;

Oszustwa „na wnuczka”, „na policjanta” czy „na hydraulika”.

Debata społeczna ma na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie bezpieczeństwa, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez Policję, bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. 

Zapraszamy wszystkich do udziału w debacie.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

UPRany
+1

UPRany

I CO WY NA TO NIEDOWIARKI? "Pierwsza brytyjska "prywatna" policja odnosi ogromne sukcesy" artykuł z 18 lutego 2018 roku.

"Pierwsza w Wielkiej Brytanii prywatna policja bada setki przestępstw, na które tradycyjna policja nie ma czasu. Firma prowadzona przez byłych funkcjonariuszy ze Scotland Yardu skutecznie schwytała ponad 400 przestępców i obecnie prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa.

Firma TM Eye, posiada 100 procentową skuteczność i wydaje się zgłaszać więcej spraw niż jakakolwiek organizacja poza RSPCA (Royal Society for the Prevention of Cruelty to Animals). Pierwsza w kraju prywatna policja rozpoczęła działalność z powodu rosnących wskaźników przestępczości i cięć budżetowych policji.
W ciągu ostatnich dwóch lat firma przeprowadziła skuteczne prywatne dochodzenia przeciwko 403 przestępcom za oszustwa, kradzież własności intelektualnej oraz inne przestępstwa. W sumie 43 osoby zostały osadzone w więzieniu.
UPRaniec
-1

UPRaniec

A to że zabójca będzie na wolności? Proste obniży to odsetek więźniów o 80% i kolejne pieniądze zabierane z waszych podatków na wyżywienia,opiekę lekarską więźnia trafią do waszej kieszeni.
UPRaniec

UPRaniec

To nie bierze pożyczki i nie będzie wyjaśniać okoliczności zabójstwa męża. Dostaje ubezpieczenie od prywatnej firmy za śmierć męża 160 tysięcy złotych bo ZUSu też nie będzie i marnego zasiłku pogrzebowego w moim libertariańskim państwie.
biała kiełbasa
-4

biała kiełbasa

Cytuję UPRowiec:
To bierze pożyczkę i wynajmuję tańszą prywatną policję z innej firmy proste!

a jak jej nie stać na pozyczkę to sprzedaje nerkę i idzie do tańszej policji po pomoc,tak?? lekcje już odrobiłeś??
Synapsa
-3

Synapsa

Cytuję UPRowiec:
I podlegali by prywatnej firmie w której pracują. A ja dostałbym zwrot z prywatnego ubezpieczenia. Tak samo drugi przykład, ktoś zabił kobiecie męża ta opłaca prywatną policję i robią dochodzenie. Państwowe tylko sądy i wojsko!

A jak kobieta nie ma kasy to Nieer ma dochodzenia i przestępcą żyje na wolności? No większej głupoty nie słyszałam, prywatna policja :o
UPRowiec
-2

UPRowiec

I podlegali by prywatnej firmie w której pracują. A ja dostałbym zwrot z prywatnego ubezpieczenia. Tak samo drugi przykład, ktoś zabił kobiecie męża ta opłaca prywatną policję i robią dochodzenie. Państwowe tylko sądy i wojsko!
UPRowiec
-2

UPRowiec

Policją zawsze rządzi polityka czy to w PRL czy teraz w III RP. Przykład. Policjanci z Głuchołaz = Komendant powiatowy = Komendant wojewódzki = Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji(JoJo Brudziński) = Premier(Mateuszek Morawiecki) a na samej górze prezes władca marionetek Jarek Kaczyński. Co sądzą państwo o moim pomyśle sprywatyzowania Policji? Przykładowo włamywacze w nocy wchodzą mi na podwórko. Jestem sam bezbronny, dzwonię po prywatną policję , przyjeżdżają i ich aresztują a ja płacę im z własnej kieszeni po udanej akcji.
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: