FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
   10644129 727561087371907 231627497872454540 o
  TV Pogranicza TV Prudnik zaprasza na Transmisję obchodów Triduum Paschalnego z parafii Św. Wawrzyńca w Głuchołazach. Dla osób starszych lub tych, którzy są daleko od Głuchołaz podobnie jak rok temu w tym roku Wielki Tydzień będzie dostępny online: https://www.youtube.com/channel/UCOwf-tzO-SlGAuxZRX70Wpw/live

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

I do przodu!

I do przodu!

Po pierwsze to dobrze, że jest tego typu transmisja z której każdy może skorzystać, gdy nie ma możliwości uczestniczyć w ceremonii liturgicznej osobiście. Po drugie, to dobrze przygotowana i prowadzona liturgia jest czymś ważnym i również należy się podziękowanie za to wszystko, bo piękne było i pomagało w przeżywaniu tych ceremonii liturgicznych. Po trzecie to tylko taka mała sugestia dla ministrantów, których sposób przeżywania i ich postawy w czasie liturgii są w wielu momentach przykładem dla ludzi jak należy się zachować, więc warto by nie szli na łatwiznę podczas nabożeństwa Drogi Krzyżowe i nie klęczeli cały czas, bo istotą nabożeństwa Drogi Krzyżowej jest współuczestniczenie aktywne czyli albo podążanie od stacji do stacji, albo gdy podążanie nie jest możliwe to przyklękanie i powstawanie podczas rozważań kolejnych stacji Drogi Krzyżowej. To tylko taka sugestia, ale całość wszystkich uroczystości to należy się Ogromny Plus wszystkim którzy się do tego wszystkiego zaangażowali. Pozdrawiam i Wszystkiego Najlepszego na Święta i po Świętach także!!! ALLELUJA!!!
Observer

Observer

Niech każdy wierzy w co chce nie narzucając swoich przekonań innym. Źle natomiast się dzieje gdy wiara w cokolwiek wkracza do polityki i jest usankcjonowana prawnie poprzez ustawy które dotyczą każdego obywatela.
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: