FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Lato z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
img 20180204 112309
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach zorganizowała dwukrotny wyjazd do Czeskiej Republiki na narty dla uczniów naszej szkoły. Pierwszy z wyjazdów odbył się w lutym do Ostruznej natomiast drugi na początku marca do Lipovych Lazni. W trakcie wyjazdów uczniowie mieli okazję doskonalenia techniki zjeżdżania oraz nauki jazdy na nartach. Wszystko to odbywało się pod okiem instruktorów narciarstwa: Pana Edwarda Ilnickiego i Krzysztofa Kowalczyka oraz nauczyciela w-f Pana Tomasza Łacnego. Dzięki tym wyjazdom i fachowym instruktażem uczniowie, którzy po raz pierwszy założyli narty na nogi potrafią już bezpiecznie zjeżdżać i korzystać z wyciągów.Wychodząc na przeciw ogromnemu zainteresowaniu ze strony rodziców i ich dzieci planowany jest kolejny wyjazd w kwietniu tego roku ( Pradziad lub Ramzova). W przyszłym roku szkolnym planujemy nauką jazdy na nartach objąć jeszcze większą część uczniów naszej szkoły. Szkolenie młodych narciarzy planujemy rozpocząć już w grudniu. Planujemy również przeprowadzić pierwsze mistrzostwa naszej szkoły w narciarstwie alpejskim oraz w ramach istniejącej współpracy ze Szkołą Podstawową w Zlatych Horach wspólne zawody.

img_20180207_113833img_20180207_113952img_20180207_114237img_20180207_114604img_20180307_091459img_20180307_094905img_20180307_094934Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

Czarek

Czarek

Cytuję assssssss:
Ani SP 1 ani SP 2 nigdy nie zorganizowało żadnego obozu narciarskiego, są tylko partnerami czeskich szkół które realizują projekty i potrzebują zagranicznych partnerów, więc chodzą i proszą się żeby ktoś chciał wziąć udział

Cytuję assssssss:
Ani SP 1 ani SP 2 nigdy nie zorganizowało żadnego obozu narciarskiego, są tylko partnerami czeskich szkół które realizują projekty i potrzebują zagranicznych partnerów, więc chodzą i proszą się żeby ktoś chciał wziąć udział

Ale zazdrość, a Wy nie jesteście nawet partnerami. Nie wiedziałem, że na tygodniowy, darmowy obóz narciarski trzeba się prosić.Koń by się uśmiał.
assssssss
-2

assssssss

Ani SP 1 ani SP 2 nigdy nie zorganizowało żadnego obozu narciarskiego, są tylko partnerami czeskich szkół które realizują projekty i potrzebują zagranicznych partnerów, więc chodzą i proszą się żeby ktoś chciał wziąć udział
rodzic
+4

rodzic

Nie słyszałam aby jedynka organizowała obozy narciarskie.Kilka lat temu tak, jak dyrektorem była Panii T.Ch i Panu I.K jeszcze się chciało.Chętnie bym wysłała swoje dziecko na taki obóz,chyba przeniosę dziecko do SP2 bo słyszałam, ze oprócz jednodniowych wyjazdów na narty dzieci tez były na tygodniowym obozie narciarskim.
renatka
-4

renatka

Nie histeryzuj.
O tym że jedynka organizuje obozy narciarskie (pełny tydzień na nartach) w Czechach nikt nie pisał, a wy wychwalacie się, bo dwa razy kilkoro dzieci pojechało na narty ?
Żenada.
Ann
-3

Ann

Dlaczego daliście cudzysłów pisząc o SP2 a pisząc o ofercie jedynki napisaliście normalnie ??? Dla mnie tekst napisany na sile bez entuzjazmu o jedynce piszecie inaczej zdecydowanie ja faworyzując

Artykuł nadesłany. Tytuł i tekst artykułu nie jest naszego autorstwa.

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: