Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

glucholazy
    "Wydział Komunikacji i Transportu Oddział Zamiejscowy w Głuchołazach będzie funkcjonował w pomieszczeniach Urzędu Miejskiego w Głuchołazach bez zmian. Obowiązywać będą te same godziny pracy. Dzięki podjętym przez Burmistrza Głuchołaz negocjacji udało się utrzymać funkcjonowanie wymienionej komórki w Głuchołazach. Burmistrz Głuchołaz Edward Szupryczyński składa w imieniu mieszkańców Gminy Głuchołazy podziękowania Staroście Nyskiemu Czesławowi Biłobranowi za przychylność. Funkcjonowanie wymienionego Oddziału Zamiejscowego w znaczny sposób ułatwi życie mieszkańcom naszej gminy." - info UM Głuchołazy.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

anetka

anetka

i co w tym wydz, bedzie mozna zalatwic? bo oplata za prawko w nysie odbior w nysie to tylko tablice chyba ?
kris
+1

kris

Cytuję Tiooo:
Kolejne zagranie przed wyborami. Nic nikt już was nie obroni szykujemy taczki i fetę w Głuchołazach po wyborach . Czas na zmiany bo inaczej możemy zdjąć tabliczki z naszym Pięknym miastem na wyjazdach.


Jesteś bardzo zaślepiony , gdy nie widzisz ile dla piękna miasta zrobiono i nadal się robi aby również i takie tłuki jak ty miały gdzie spędzić miło i przyjemnie czas. Otwórz oczy i przestań opowiadać o taczkach. Taczkami to należałoby właśnie takich jak ty wywieźć . Dość już tych dobrych zmian proponowanych przez PiS owców . Cały świat się z nas śmieje i wszędzie mamy wrogów.
Joker

Joker

Ot kolejny prawdziwy polak z Pierza i Smoły(PiS), wywieźć to trzeba was pozoranci niby tacy katolicy i patrioci którzy wycierają sobie mordę prawdziwą wiarą,honorem i ojczyzną. Hasło Bóg,Honor Ojczyzna zamieniliście dawno na Rydzyk,Honorarium,Watykan
ktoś
+1

ktoś

Cytuję Tiooo:
Kolejne zagranie przed wyborami. Nic nikt już was nie obroni szykujemy taczki i fetę w Głuchołazach po wyborach . Czas na zmiany bo inaczej możemy zdjąć tabliczki z naszym Pięknym miastem na wyjazdach.Mogę tylko tyle powiedzieć: jesteś głupi. We wszystkim widzicie teorie spiskowe więc lepiej zamilcz a szykować taczki to możesz aby posprzątać na swoim obejściu bo słoma wala się wszędzie.Nawet w butach masz.
Tiooo
+3

Tiooo

Kolejne zagranie przed wyborami. Nic nikt już was nie obroni szykujemy taczki i fetę w Głuchołazach po wyborach . Czas na zmiany bo inaczej możemy zdjąć tabliczki z naszym Pięknym miastem na wyjazdach.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: