FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Lato z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
konkurs na telefon
W Centrum Kultury kolejne wydarzenia, na które rozdamy zaproszenia. Tak na szybko - mamy po dwa bilety na kabaret Zenona Laskowika, który na deskach CK wystąpi już w niedzielę o 17-stej. Wartość bilety to 50 lub 60 złotych, więc jest o co walczyć. Zasady konkursu poniżej. Najnowszy program Zenona Laskowika. W programie sprawy aktualne, skecze, monologi, piosenki i scenki. Gramy szanując intelekt widza.

Zenon Laskowik - jeden z nasłynniejszych polskich satyryków i artystów kabaretowych. Twórca cieszącego się wielką popularnością w okresie PRL kabaretu "Tey". Przez wiele lat występował w duecie najpierw z Januszem Rewińskim, a następnie Bohdanem Smoleniem. Na początku lat 90. wycofał się z życia estradowego, aby po 10 latach powrócić z nowym programem spektaklu kabaretowego przygotowanego przez Platformę Artystyczną O.B.O.R.A. pt. "Niespodziewane powroty, czyli twórzmy klimacik".

Konkurs.

Nie będziemy się silić na oryginalność. Nie ma na to czasu. Zasady są proste, kto pierwszy, ten lepszy. W zakładce ONLINEKONTAKT naszej aplikacji mobilnej wpisz swoje imię i nazwisko, poniżej podaj numer telefonu (zadzwonimy do zwycięzców) i zrób sobie selfie. Zdjęcia nie będą publikowane. To takie dodatkowe utrudnienie dla Was. 

Można zrobić od razu wspólne zdjęcie lub wysłać dwie fotografie - dziewczyny, narzeczonej, małżonka, kolegi, koleżanki.... Jeżeli zrobicie do szybko to oboje dostajecie bilety.

Aplikację pobierzesz w sklepie Androida - Google Play.

Kolejny konkurs dotyczy biletów na koncert "Gdybym Był Bogaty", który wystąpi 28 października o 18-stej. Dwa bilety trafią do czytelników, którzy w aplikacji mobilnej wyślą odpowiedź na pytanie:  Na jakim instrumencie i na czym siedzi muzyk wykonujący ten utwór w najpopularniejszej wersji filmowej? Pytanie proste dla większości czytelników. Tu zrobimy losowanie nadesłanych odpowiedzi - do koncertu jest trochę czasu. Na te będziemy czekać do południa w niedzielę 15 października. 

Odpowiedzi prosimy wysyłać przez aplikację mobilną, podając numer telefonu oraz imię i nazwisko - zadzwonimy do zwycięzców.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: