FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Lato z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
szlachetna paczka
SZLACHETNA PACZKA to znany, ogólnopolski wolontariat realizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA. SuperW Paczki od 11 lat łączą potrzebujących z osobami, które chcą pomagać i czerpią z tego radość. To wyzwanie okazuje się bardzo satysfakcjonujące, bo aż 79 proc. z nich uważa, że Paczka to najważniejsze wydarzenie w ich życiu.
Wolontariusze Szlachetnej Paczki docierają do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji i określają, jaki rodzaj pomocy będzie dla nich mądrą pomocą. Dzięki pracy wolontariuszy w ubiegłorocznej edycji Szlachetnej Paczki w całej Polsce pomoc otrzymało blisko 19 tysięcy rodzin. Wolontariat w Paczce to rozwój, wpływ społeczno-biznesowy oraz możliwość poznania wyjątkowych ludzi i stworzenia sieci kontaktów, zarówno biznesowych jak i przyjacielskich.


W naszym mieście wolontariat w ramach Szlachetnej Paczki organizowany jest po raz pierwszy, szczególnie ważnym jest więc znalezienie ludzi, którzy zaangażują się w ten projekt. Każda para rąk jest na wagę złota, gdyż im więcej wolontariuszy, tym większą pomoc będziemy w stanie nieść. Wolontariuszem Szlachetnej Paczki można zostać już od 17 roku życia, pod warunkiem posiadania zgody rodziców. Jeśli więc chciałbyś podarować komuś uśmiech na święta, wejdź na stronę www.superw.pl, wybierz rejon Głuchołazy, a lider rejonu odezwie się do Ciebie i przedstawi szczegóły związane z wolontariatem! Nie czekaj, dołącz do nas! Najlepiej wraz z kolegą/koleżanką.
Wolontariusze SZLACHETNEJ PACZKI działają w okresie od października do początku stycznia.

Fanpage grupy:

Kliknij tutaj.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: