FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Lato z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
glosowanie
Czas rozpocząć zabawę. Zabawę o to, by ktoś, a konkretnie telewizja Planete+ przedstawiała nasze miasto z góry. Przedstawiła wszystkim mieszkańcom kraju jako perełkę Opolszczyzny. Jako piękne miasteczko o urokliwym położeniu na przedgórzu Gór Opawskich.  Od dziś każdy będzie mógł zagłosować na nasze miasto, bo jednak, mimo obaw,  udało się nam zarejestrować Głuchołazy w konkursie. Zdjęcie pochodzi z kolekcji kolegi redakcyjnego, Jacka Goja. 

Głosowanie jest wyjątkowo proste - wystarczy kliknąć na przycisk GŁOSUJ. Udostępniajcie, polecajcie każdemu.  Bo wbrew temu, że jesteśmy małym miasteczkiem, to mamy dużą szansę na wygraną.

Głosy są przeliczane w stosunku do populacji miasta. A więc im więcej głosów w stosunku do ustalonej przez telewizję liczby mieszkańców tym bardziej prawdopodobne zwycięstwo. Tu może wygrać nawet wieś. 

Głuchołazy, według wikipedii mają 14 879 mieszkańców. Wystarczy zatem, że osiągniemy taką liczbę głosów,  by wygrać bo to oznacza 100 procent frekwencji. 

Głosowanie trwa do 26 września. Każdy może oddać jeden głos dziennie. 

Link do głosowania: https://twoje-miasto.planeteplus.pl/miejscowosc/965341-glucholazy

A więc - głosujcie! To tylko chwila a może zobaczymy się w ogólnokrajowej telewizji. Z góry...Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

Jagunia
+2

Jagunia

Jako starszy człowiek, posiadający wiedzę i pamiętają tzw. stare Głuchołazy, będę na nie głosować, gdy powrócą do dawnej świetności. Bo, sorki, ale nie ma na co głosować.
kazek
+3

kazek

I niech pousuwają te złomy, które stoją na lawetach na ul.Jana Pawła II bo psują wizerunek zdroju i blokują miejsca parkingowe wygląda to jak składnica złomu.
mieszkaniec
+4

mieszkaniec

najpierw niech wyremontują stary basen to wtedy się zgodzę że Głuchołazy to perełka bo oglądanie takiej ruiny z lotu ptaka to żadna atrakcja, wstyd pokazywać gdziekolwiek...

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: