FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Lato z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
img 0659
Codziennie na maila, przez FB, Onlinekontakt czy w końcu aplikację mobilną przychodzi jakieś zgłoszenie z tematem. Skarżą się nam mieszkańcy. Skarżą na wszystko - na sąsiada, na służby, na konkurencję, na innego obywatela. Skarżą w końcu na władzę. Gdyby to wszystko opisywać, to dziennie takich życzliwych "donosów" byłoby kilka. Czy tak jest w każdym mieście, czy tylko u nas? Niestety nie mamy porównania. 

Publikujemy kolejne zgłoszenie. Bo jeżeli zignorujemy taką treść maila, to wysyłający  powiedzą, że nie interesują nas sprawy miasta. Dogódź każdemu... I tak źle, i tak niedobrze. 

Jak można parkować Pod śmietnikiem? Jest to zjawisko głupoty i braku wyobraźni mieszkańców Głuchołaz! W dodatku wyrzucają stare meble do boxów przez co trudno wyjechać z pojemnikami! Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

Arkadiusz
+1

Arkadiusz

I co nie można dojść do śmietnika? Czysta złośliwość! Nie jestem mieszkańcem tego terenu, ale uważam, że nie którzy ludzie narzekają dla zasady. A w kościele podają rękę na znak pokoju dla "połowy kościoła", choć wystarczy dla osoby obok z lewej lub prawej strony.
Arkadiusz
+1

Arkadiusz

I co nie można dojść do śmietnika? Dajmy sobie na luz. Czysta złośliwość! Nie jestem mieszkańcem tego terenu, ale uważam, że odrobinę zdrowego rozsądku nikomu nie zaszkodzi!
Sars
+5

Sars

Cytuję biała kielbasa:
zglaszam... mój sasiad z nr8 głośno słucha muzyki. proszę o interwencję!!

Zgłoś do zaiksu publiczne odtwarzanie. Oni sie nie pierdziela

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!