Joomla Social Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Weekend z Głuchołazyonline.com.pl

Sondaże wyborcze.

  1. Sonda wyborcza SMS
  2. Sonda Internetowa
Jak oceniasz szanse kandydatów w walce o fotel Burmistrza?
  • Głosy: (0%)
  • Głosy: (0%)
  • Głosy: (0%)
  • Głosy: (0%)
Wszystkich głosów:
Pierwszy głos oddano::
Ostatni głos oddano::
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
DSCF4213    Remont Wieży Bramy Górnej dobiegł końca, już niedługo znów będzie dostępna dla zwiedzających, a my wybraliśmy się z aparatem na ulice Skłodowską, gdzie trwają prace przy rewitalizacji murów obronnych i terenów do nich przyległych. Zapraszamy do galerii, a w niej kilka fotek zmian, które powstały w rejonie murów obronnych naszego miasta.DSCF4200DSCF4201DSCF4202DSCF4203DSCF4204DSCF4205DSCF4206DSCF4207DSCF4208DSCF4213


Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

pietka
+2

pietka

Cytuję Watchdog:
Rewitalizacja tak, ale z głową. Wielbłąd łatwiej przelezie przez ucho igielne niż wóz strażacki wjedzie na ten dziedziniec.
Druga sprawa: Przed wojną nasze miasto było "zanurzone" w zieleni. Wszędzie alejki, drzewka kwiaty. Teraz tylko beton, kamień, beton, kostka, marmur, kostka itd. Czasami coś na skrawku posadzą. Do tego jeszcze panuje w regionie szkodnik, który masowo niszczy iglaki. Choinki schną na protegę, ale to już inny temat.

Projekt nawiązuje do historycznego wyglądu tego miejsca, w XVI / XVII wieku to był wybrukowany dziedziniec Wójtostwa - jednego z dwóch zachowanych na Śląsku
Gojek
+2

Gojek

Cytuję pietia:
Ulica Skłodowskiej, a właściwie Skłodowskiej - Curie (od nazwiska naszej noblistki). - ulica Skłodowska byłaby od bliżej nieokreślonego Skłodowa (np. miasta o tej nazwie), Słyszałem również, że w Głuchołazach jest ulica Konopnicka


Zabrakło jeszcze Szymona Koszyk czy Koszyka? ;-)
Watchdog
+2

Watchdog

Rewitalizacja tak, ale z głową. Wielbłąd łatwiej przelezie przez ucho igielne niż wóz strażacki wjedzie na ten dziedziniec.
Druga sprawa: Przed wojną nasze miasto było "zanurzone" w zieleni. Wszędzie alejki, drzewka kwiaty. Teraz tylko beton, kamień, beton, kostka, marmur, kostka itd. Czasami coś na skrawku posadzą. Do tego jeszcze panuje w regionie szkodnik, który masowo niszczy iglaki. Choinki schną na protegę, ale to już inny temat.
pietia

pietia

Ulica Skłodowskiej, a właściwie Skłodowskiej - Curie (od nazwiska naszej noblistki). - ulica Skłodowska byłaby od bliżej nieokreślonego Skłodowa (np. miasta o tej nazwie), Słyszałem również, że w Głuchołazach jest ulica Konopnicka
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: