FacebookTwitterYoutubeCzytnik rssandroid copy

Głuchołazyonline
Reklama

MS-Tools

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Czytaj najnowsze artykuły. Sprawdź przydatne informacje - aptekę dyżurną, rozkład jazdy, zaproszenia. Jesteś świadkiem zdarzenia? Chcesz się podzielić swoją informacją? Wyślij nam zdjęcia lub film wprost z aplikacji! Bądź z nami w kontakcie! Tylko u nas tak łatwo i prosto jak nigdy!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.


DSCF4213    Remont Wieży Bramy Górnej dobiegł końca, już niedługo znów będzie dostępna dla zwiedzających, a my wybraliśmy się z aparatem na ulice Skłodowską, gdzie trwają prace przy rewitalizacji murów obronnych i terenów do nich przyległych. Zapraszamy do galerii, a w niej kilka fotek zmian, które powstały w rejonie murów obronnych naszego miasta.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

pietka
+2

pietka

Cytuję Watchdog:
Rewitalizacja tak, ale z głową. Wielbłąd łatwiej przelezie przez ucho igielne niż wóz strażacki wjedzie na ten dziedziniec.
Druga sprawa: Przed wojną nasze miasto było "zanurzone" w zieleni. Wszędzie alejki, drzewka kwiaty. Teraz tylko beton, kamień, beton, kostka, marmur, kostka itd. Czasami coś na skrawku posadzą. Do tego jeszcze panuje w regionie szkodnik, który masowo niszczy iglaki. Choinki schną na protegę, ale to już inny temat.

Projekt nawiązuje do historycznego wyglądu tego miejsca, w XVI / XVII wieku to był wybrukowany dziedziniec Wójtostwa - jednego z dwóch zachowanych na Śląsku
Gojek
+2

Gojek

Cytuję pietia:
Ulica Skłodowskiej, a właściwie Skłodowskiej - Curie (od nazwiska naszej noblistki). - ulica Skłodowska byłaby od bliżej nieokreślonego Skłodowa (np. miasta o tej nazwie), Słyszałem również, że w Głuchołazach jest ulica Konopnicka


Zabrakło jeszcze Szymona Koszyk czy Koszyka? ;-)
Watchdog
+2

Watchdog

Rewitalizacja tak, ale z głową. Wielbłąd łatwiej przelezie przez ucho igielne niż wóz strażacki wjedzie na ten dziedziniec.
Druga sprawa: Przed wojną nasze miasto było "zanurzone" w zieleni. Wszędzie alejki, drzewka kwiaty. Teraz tylko beton, kamień, beton, kostka, marmur, kostka itd. Czasami coś na skrawku posadzą. Do tego jeszcze panuje w regionie szkodnik, który masowo niszczy iglaki. Choinki schną na protegę, ale to już inny temat.
pietia

pietia

Ulica Skłodowskiej, a właściwie Skłodowskiej - Curie (od nazwiska naszej noblistki). - ulica Skłodowska byłaby od bliżej nieokreślonego Skłodowa (np. miasta o tej nazwie), Słyszałem również, że w Głuchołazach jest ulica Konopnicka

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Czytaj najnowsze artykuły. Sprawdź przydatne informacje - aptekę dyżurną, rozkład jazdy, zaproszenia. Jesteś świadkiem zdarzenia? Chcesz się podzielić swoją informacją? Wyślij nam zdjęcia lub film wprost z aplikacji! Bądź z nami w kontakcie! Tylko u nas tak łatwo i prosto jak nigdy!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.Przeczytaj także: