FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
dscf3502
   Jeden za drugim, pożar za pożarem, brzmi to jak jakaś rymowanka. Najpierw pożar trawy przy ulicy Targowej. Później nieco spokoju.Niestety,  w naszym mieście, miłośnicy ognia znaleźli sobie kolejny obiekt swoich popisów. Po Polonii, która co chwile płonęła jak znicz olimpijski przyszedł czas na pustostan, tak naprawdę nie wiem jak to nazwać. Wiele jest w naszym mieście takich pustostanów, które mają właścicieli tylko na papierze, a obiekt straszy, niszczeje, a władza milczy. Można wymienić Górę Chrobrego, cud że od pożaru minęło kilka lat ... Nie chcę wybiegać dalej z ogniem ... Bo znów nasi kochani hejterzy napiszą w komentarzach że nawołujemy do podpalania.  Właściciel jest, a obiekt straszy.

Po godzinie 20 cztery jednostki straży pożarnej gasiły pożar w opuszczonej hali przy 300-stu schodkach.  Około 22 alarm przy ul. Powstańców Śląskich. Strażacy szukali źródła pożaru po tym, jak czujniki dymu wszczeły alarm. Jednak nic nie znaleziono. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

PRLowiec
-4

PRLowiec

Gdyby był dalej PRL to w/w obiekty funkcjonowałyby pełną parą ale kapitalizm nie pozwoli na żadne formy rozwoju i niszczy wszystko bezlitośnie razem z ludźmi, precz z kapitalizmem, niech żyje i zwycięża SOCJALIZM !!!
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: