Joomla Social Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Jesień z Głuchołazyonline.com.pl

Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
ilona biblijny
  "llona Smolka uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Głuchołazach zajęła II miejsce w eliminacjach diecezjalnych Konkursu Wiedzy Biblijnej i została zakwalifikowana do eliminacji ogólnopolskich, które odbędą się 5 czerwca w Niepokalanowie.
Eliminacje, zorganizowane przez stowarzyszenie katolickie "Civitas Christiana", odbyły się 25 kwietnia 2017 roku na Wydziale Teologicznym w Opolu. Wzięli w nich udział zakwalifikowani do tego etapu licealiści "Chrobrego": Szymon Biliński, Konrad Korytkowski oraz Ilona Smolka, przygotowani przez ks. Tomasza Wieliczkę. Uczniowie musieli opanować niełatwy materiał z historii, symboliki i interpretacji Księgi Daniela oraz Apokalipsy św. Jana. Konkurs składa się z części pisemnej oraz emocjonującej części ustnej" - info ze strony loglucholazy.pl Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Foto: Gośc Niedzielny.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

Ludek
+4

Ludek

Cytuję Nipman:
Gratulacje!!! A tak poza tym to czym się różni biblijna bestia i smok który oddaje jej władze od np minotaura czy cyklopa z mitologi greckiej?Niczym poza tytułem bajki, w której są bohaterami.
Nipman
-1

Nipman

Gratulacje!!! A tak poza tym to czym się różni biblijna bestia i smok który oddaje jej władze od np minotaura czy cyklopa z mitologi greckiej?
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: