FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss

GłuchołazyonlineCzytaj więcej...
    We wtorek w godzinach popołudniowych odbyło się spotkanie z okazji 15-lecia Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych ”Otwarte Drzwi” w Głuchołazach w restauracji Zacisze. W tym uroczystym dniu było wiele wspomnień i podziękowań. Podziękowania i kwiaty otrzymały osoby które są w Stowarzyszeniu od początku działalności oraz seniorzy. Podziękowanie i uznanie złożyli również Burmistrz i Przewodniczący Rady Miejskiej w Głuchołazach za dotychczasową działalność stowarzyszenia.

"Dziękujemy za życzliwość, dobroć i wsparcie ludzi dobrej woli otwartych na potrzeby innych, dzięki którym możemy się rozwijać i realizować zamierzenia. Będziemy rozwijać i propagować nasze cele statutowe do następnej rocznicy stowarzyszenia, stowarzyszenie liczy 48 osób" - informuje Anna Duchnowska prezes Stowarzyszenia.Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

Mieszkanka
+4

Mieszkanka

15 lat mieszkam w Głuchołazach ale po raz pierwszy słyszę, że mamy w naszym mieście taką organizację pomagającą niepełnosprawnym. To chyba nie to samo co organizacja dla niepełnosprawnych dzieci co nawet nie ma szans na godziwą siedzibę. Ich miejsce spotkań jakie dostali od urzędu można podziwiać na ul. Kościuszki. Wstyd dla władz że dzieci pokrzywdzone przez los nawet nie mają swojego miejsca na spotkania.


comodo secure seal 100x85 transp

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: