Drukuj
(Artykuł przeczytasz w 2 - 3 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

zakochani
Wiosna tuż, tuż. Po ponurej, zimowej aurze, wraz z wiosną wracamy do życia. Mamy więcej energii do działań i nowych wyzwań a i uśmiech częściej gości na twarzach. Wiosna wszak to taki magiczny czas, gdy wraz z naturą budzimy się do życia po zimowym letargu. Marzec zaś, prócz pierwszych przebłysków nadchodzącej wiosny, ma w swoim kalendarzu dwa święta. Pierwsze z nich to Dzień Kobiet, drugie, nieco mniej pamiętane to dzień Mężczyzny, który przypada dwa dni później - 10 marca. Mamy dla Was konkurs związany właśnie z Dniem Mężczyzny. O dniu Kobiet szczególnie pamiętają mężczyźni. Ale kto pamięta do dniu Mężczyzn?  Mniejsza z tym. Konkurs jest związany ze świętem przypadającym 10 marca, ale przeznaczony jest dla każdej pary zakochanych, narzeczonych czy małżonków. Zwycięska para lub jedna z osób, która zechce sprawić niespodziankę tej drugiej połówce spędzi czas na romantycznej kolacji dla dwojga w restauracji hotelu Dębowe Wzgórze w Pokrzywnej, gdzie będzie mogła rozkoszować się przygotowanymi na taką chwilę przez szefa kuchni potrawami, a które będzie mogła wybrać ze specjalnego menu. 

Co trzeba zrobić, by otrzymać zaproszenie na romantyczną, ufundowaną przez Dębowe Wzgórze, kolację? Mamy mało czasu, a chcemy konkurs zakończyć przed 10 marca. Dlatego zasady są proste. Ponieważ od jakiegoś czasu posiadamy mobilną aplikację pomyśleliśmy o szybkim, bezpośrednim rozwiązaniu. 

Pobierzcie ze sklepu (o ile już jej nie macie), mobilną aplikację Glucholazyonline. W menu po lewej wybierzcie opcję Onlinekontakt i wykonajcie dla nas zdjęcie, które za pośrednictwem tej aplikacji do nas wyślecie. To zdjęcie może przedstawiać wiosnę i naturę, która budzi się do życia. To może być także selfie, na którym będą Wasze zakochane, opromienione wiosennym słońcem, twarze. Na zdjęciu  może być wszystko, co piękne, romantyczne, zakochane i wiosenne. Tematem jest właśnie wiosna i miłość. 

Formularz Onlinekontakt umożliwia wybór zdjęcia już wykonanego z galerii. Nie robimy problemu - może to być już wcześniej wykonane foto. To opcja dla tych, którzy chcą przygotować niespodziankę dla drugiej połówki. Koniecznie w formularzu podajcie tytuł zdjęcia lub inne szczegóły, a poniżej, w pozycji Dane kontaktowe swoje imię i nazwisko oraz koniecznie numer telefonu (aplikacja nie przesyła nam danych telefonu z którego te dane napływają - to ze względu na przepisy prawa).

Romantyczną kolację spędzi ta para, która nadeśle najładniejsze, zakochane i wiosenne zdjęcie za pośrednictwem Onlinekontakt z aplikacji mobilnej. To my będziemy wybierać to najładniejsze i zadzwonimy na podany numer telefonu. Termin nadsyłania zdjęć upływa o północy 9 marca. Do zwycięzcy dzwonimy około południa, 10 marca i umawiamy się na przekazanie specjalnego zaproszenia do restauracji.

Aby wykorzystać zaproszenie należy zadzwonić do Hotelu Dębowe Wzgórze odpowiednio wcześniej by dokonać rezerwacji stolika. Należy także zgłosić przez telefon, że jest się zwycięzcą konkursu, w którym nagrodą jest romantyczna kolacja. Trzeba to zrobić, ponieważ szef kuchni musi wiedzieć wcześniej o kolacji, by przygotować specjalne z tej okazji menu. Kolacja nie musi być już teraz, na jej zamówienie jest czas do końca września 2017 roku. Tylko od Was będzie zależało, kiedy wykorzystacie wygraną. To może być rocznica znajomości, ślubu, jakiś inny, szczególny dzień - ale tylko do końca września 2017.

Tak więc zapraszamy wszystkich, zakochane pary, narzeczeństwa czy w końcu małżeństwa do udziału w konkursie. Zasady są chyba proste a liczy się tylko Wasza inwencja twórcza. Czekamy na Wasze prace. Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0