Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

dwoch copyWiemy, że Prawo i Sprawiedliwość wygrała wybory do parlamentu, ale czy to oznaczać może , że będziemy mieli posła z naszej gminy? Będziemy to dla Was sprawdzać. W naszej gminie:

do SENATU

CZERWIŃSKI 2593

KNOSALA 2249

PYZIAK 1977

W naszej gminie wygrało Prawo i Sprawiedliwość, według nieoficjalnych wyników PiS wygrało we wszystkich obwodowych komisji z wyjątkiem spółdzielni mieszkaniowej. Najwięcej głosów otrzymał Kamil Bortniczuk , dalej Patryk Jaki. W Platformie Obywatelskiej przodował Rajmund Miller i Leszek Korzeniowski.

Kamil Bortniczuk otrzymał 1483 głosy a Artur Kamiński 551 w gminie Głuchołazy.

To może być za mało aby otrzymać mandat poselski. Cztery lata temu czwarta osoba na liście PO miała 10 tys głosów, a na liście PiS - 5 tysiecy.

 

 

00:06

Za nami pierwsze wyniki

BODZANÓW

Kamiński 69

Bortniczuk 78

Kania 0

BISKUPÓW

Bortniczuk - 48

Kamiński - 18

SPÓŁDZIELNIA

Bortniczuk 89

Kamiński  24

CENTRUM KULTURY

Bortniczuk 85

Gimnazjum nr 1

Bortniczuk 120

Kaminski  ok.20 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Jam

Jam

Cytuję oooooooo:
Niestety Kamil nawet nie zbliżył się do swojego wyniku z Wyborów Samorządowych

A widziałeś kandydata ktory mialbym inaczej. Krahczy mial 12 000 tys a ma 2000
Prawicowy Łoś
-4

Prawicowy Łoś

Tobie LESZEK proponuje wystartować w wyborach skoro tak dobrze znasz się na analizach i polityce :D
Odnośnie KB to mi się wydaje , że startowanie Bortniczuka na posła było raczej pod przymusem dalszej współpracy z Gowinem. Wynik oczywiście ważny ale drugoplanowy a KB niebawem pojawi się na scenie politycznej w trochę innej roli niż poseł ;-) Tak czy inaczej życzę powodzenia Panie Kamilu ;)
Leszek
+14

Leszek

Kamil byłby wygrał w cuglach wybory na burmistrza już w pierwszym głosowaniu. Ale jego moderator Maciej Z. zwany popularnie "Faszystą" dał mu przed wielu miesiącami tzw. pocałunek śmierci albo jak kto woli śniętą rybę. Wszystko co dobrego w NŻG to Kamil a co złego to burmistrz Szupryczyński. A czy świat jest tak prosto zbudowany? Niestety nie. Ludzi to denerwuje ,że Kamil, człowiek przecież niegłupi powtarza jak małpa za MZ. Niby to zdania Kamila , ale kto obserwuje życie w Głuchołazach zna te głupie teksty MZ z wielokrotnie powtarzanym "fontanna za milion złotych" lub "pudrowanie strupa". Przecież to dosłowne słowa MZ ale niby Kamila [ w gazetce przedwyborczej ]. Panie Kamilu - czy Pan jest tak tępy ,że sam nie potrafi nic napisać? Każdy tekst w NŻG opatrzony być musi tymi głupimi nadtytułami, podtytułami lub jak tam MZ to nazywa. Głuchołazianie piszą do NŻG artykuły a MZ zmienia ich treść dodając bez zgody piszącego te głupie nadtytuły. W ten sposób zmienia teksty na sterowane przez siebie nadtytułami. Dlatego niby teksty Kamila , ale z nadtytułami - to wiadomo pisał MZ a z Kamila robił przygłupie dziecko.
No i Kamil przekręcił się w wyborach przez MZ. Mieć takiego mecenasa to obciach. Wiadome jest to ,że MZ to wróg Głuchołaz. Myślał ,że zrobi pieniądze w Głuchołazach pisząc w gazecie przeciw wszystkim a później użalał się ,że nie dają mu w MŻG zarobić na reklamach. Wiadome było że Kamil jak malutkie dziecko prowadzony za rączkę przez MZ nie daje większych szans na dobrą przyszłość i zmiany. Wiadomo ,że to nie Kamil by rządził ale przez jego usta MZ. A tego bym nigdy nie życzył ani Głuchołazom, ani sobie. Było niewiadomym ,że Pan Kamil może się wreszcie usamodzielni zrywając mecenat MZ.
Była taka szansa na samodzielność w wyborach do Sejmu. Ale to co Kamil zniszczył zachowując się głupio w wyborach na burmistrza przeniosło się na wybory do Sejmu. Zaczął się prowadzać z Jarosławem Gowinem który podobnie jak MZ ma złą opinię sprzedawczyka który porzucił PO narobiwszy w niej wiochy. A teraz łudzi Kamila wejściem do Rządu. No to jestem ciekaw , czy drugi jego opiekun da tak samo plamy jak MZ.
Ja jednak przewiduję ,że z powodu swojej niesamodzielności i uleganiu wpływom ludzi o złych konotacjach Pan Kamil popłynie jak w wyborach na Burmistrza. A już witał się z gąską....
prawda boli
+1

prawda boli

POLITYCZNE BANKRUCTWO Bortniczuka stało sie faktem, tak skłócił wszystkich ze sie od niego odsunęli, na zawsze.
Teraz będzie spokój, moze wreszcie weźmie sie do roboty i coś w życiu osiągnie.
kamil
+2

kamil

ludzie skąd w was tyle nienawiści, po nieoficjalnych wyikach kamil powadzi i to zdecydowanie nad kamińskim.Pozdrawiam
Ted
-12

Ted

Bortniczuk nie dostał sie, Kaminski ma lepszy wynik. Dobrze ze ludzie powiedzieli stop Bortniczukowi, stop nienawiści i islamizacji:)

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: