×

Uwaga

SMTP Error: Could not authenticate.
Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

bortniczuk2Lekkie zdziwienie wykazują nasi czytelnicy, którzy czytają oficjalne informacje na obwieszczeniach i stronie PKW. Przy imieniu i nazwisku Kamila Bortniczuka znajduje się bowiem adnotacja "wyższy urzędnik samorządowy".Jednak kandydat PiS na posła takiej funkcji nie pełni:

- Takie informacje wpłynęły do Krajowego Biura Wyborczego i tak tez zostały wydrukowane na obwieszczeniu - powiedział Rafał Tkacz, dyrektor opolskiego oddziału KBW. 

Kamil Bortniczuk w wysłanym redakcji oświadczeniu stwierdza: - Wszystkie dokumenty wypełniłem zgodnie ze stanem faktycznym - czytamy - Do błędu doszło gdzieś na linii KW PiS - PKW. Nie wnikałem w to, kto popełnił błąd, bo to nie jest na tyle ważne. Ten błąd zauważyłem dopiero, gdy obwieszczenia były już wydrukowane i uznałem, że nie warto robić afery, bo sprawa jest błaha, a pewnie w całym województwie trzeba by drukować nowe obwieszczenia lub erraty. Jak to mówią: mądry uda, że nie zauważył. Ktoś mnie określił mianem urzędnika - choć nigdy nim nie byłem. Osobiście wolałbym, aby do wyborców dotarła informacja, że jestem przedsiębiorcą.

Do wersji z pomyłka przychyla się również Arkadiusz Szymański, pełnomocnik PiS na Opolszczyźnie - Spieszyliśmy się z rejestracją listy - tłumaczy. - Konieczne było wpisanie zawody według kategoryzacji ministerstwa pracy. Pan Bortniczuk wpisał "specjalista do spraw funduszy europejskich" , a ponieważ takiego w wykazie nie było wpisaliśmy najbardziej pokrewny. Nie było tu niczyjej złej woli, wygrała po prostu biurokracja.

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Mieszkańcy
+2

Mieszkańcy

Proszę portal glucholazyonlain o usunięcie ze swego portalu wszystkie informacje mające mylne informację o kandydacie p. Bortniczuku, ponieważ nie jest on '' kandydatem Głuchołaz '' tylko '' z '' Głuchołaz, jest to mylna kłamliwa informacja mająca na celu zmylenie wyborców, nie jest to jedyne zdanie Głuchołazianina, tylko bardzo wielu mieszkańców, portal pokazując banery w pewnym stopniu przychyla się do błędnych , kłamliwych informacji odnośnie p. Bortniczuka, wystarczy dodać '' z '' i będzie po kłopocie, mamy nadzieję ze tak się stanie.
oooooooo
+13

oooooooo

Wyższy urzędnik samorządowy ot takie kolejne malutkie kłamstewko Pana Kamilka . Pewnie miało być bardzo chciałem ale przegrałem i mało się nie zesr......,m !!!!! A jak by tam wydrukowali , że jest bezdomny to od razu poszły by plakaty do ponownego druku . Ale wyższy urzędnik to co innego dodaje +10 do zajebistości !!!!!
jerzyK
+10

jerzyK

Przypomin mi się kampania wyborcza na burmistrza. Tam też były
jakieś nieporozumienia z ŁK. Wszystko czego się dotknie Kamilek ma jakiś podtekst.Nie wierzę w żadne prrzeoczenie, niedopatrzenie.Wszystko co robi Kamil ma jakiś cel.Wprowadzenie w błąd wyborców też może coś znaczyć. Po trupach do celu.A my biedny elektorat jak zwykle na piękne oczka zagłosujemy na prawego i uczciwego kandydata, specjaliste z drużyny Szydło, Koń by sie uśmiał
666
+3

666

Cytuję Kibic:
.Czarnoziem to małe określenie,szkoda pisać i kończę tą paplaninę bo oślepnę.


Gwoli ścisłości-czarnoziem to bardzo ceniony rodzaj gleby rolnej.
Ani samorządowiec, ani przedsiębiorca. To tak w kwestii artykułu. Dla mnie każdy kto w tych wyborach odda głos na PIS PO czy inny chłam, który zasiada obecnie w parlamencie, będzie winny spustoszenia tego kraju. W stopniu nie mniejszym jak nasi politycy.
Jan.
+11

Jan.

Cytuję czytel_nik:
Do błędu doszło gdzieś na linii KW PiS - PKW. Nie wnikałem w to, kto popełnił błąd, bo to nie jest na tyle ważne. Ten błąd zauważyłem dopiero, gdy obwieszczenia były już wydrukowane i uznałem, że nie warto robić afery, bo sprawa jest błaha, a pewnie w całym województwie trzeba by drukować nowe obwieszczenia lub erraty. Jak to mówią: mądry uda, że nie zauważył.

Jeśli słowa są odzwierciedleniem myśli, to co myśli kandydat o swoich wyborcach?

Co myśli ? traktuje nas jak idiotów, myśli o nas jak to powiedział kiedyś Kurski '' głupi naród wszystko kupi '', Bortniczuk w każdych wyborach robił z wyborców idiotów, i nie trzeba tu dawać przykładów, teraz mimo że kandyduje z list PiS-u to tym razem też i z nich zrobił idiotów, zwalając na nich pomyłkę, a ja czuję ze to on jest................ '' idiotą '' że notorycznie wszędzie przegrywa , wszystkie wybory .
czytel_nik
+6

czytel_nik

Do błędu doszło gdzieś na linii KW PiS - PKW. Nie wnikałem w to, kto popełnił błąd, bo to nie jest na tyle ważne. Ten błąd zauważyłem dopiero, gdy obwieszczenia były już wydrukowane i uznałem, że nie warto robić afery, bo sprawa jest błaha, a pewnie w całym województwie trzeba by drukować nowe obwieszczenia lub erraty. Jak to mówią: mądry uda, że nie zauważył.

Jeśli słowa są odzwierciedleniem myśli, to co myśli kandydat o swoich wyborcach?
UFO
-8

UFO

Jak można krytykować Pana Kamila który chciał bardzo dużo zrobić dla gminy ale czy nie widzicie kto ,,kieruje ,, na niekorzyść gminą głosujecie na komunistów ,dzieci resoru i mamy efekt -podwyżka wody , nieruchomości etc pytam kogo na to stać oczywiście ich tylko bo dzięki tym podwyżkom oni sami mają podwyżki proszę iść na sesje jak jest proponowana podwyżka kto łapsko podnosi w górę za ,,TAK ,,i to sa radni następnym razem ludziska zastanówcie się kogo wybieracie na radnych a TUSKA - burmistrza juz dawno powinni wywiez na taczce razem z jego ekipą kolesiów ale miejmy nadzieję z e to juz kres ich prywaty bo to jest tylko zeby im z PO żyło się lepiej ,to jest temat rzeka i czas najwyższy bojkot zrobić i taczki w ruch a dwóch radych się sprzedało i mamy to co mamy a wszelkie skarki do komisji rewizyjnej są zamiatane pod dywan i tyle mamy bo dziecko resortu tą funkcję pełni i wszystko jest ,,ustawione ,, co można a co nie można a prawda jest taka ze od EDZIA -TUSKA do jego kolesiów paragrafy ścigają i do puki wybory nie zmienią rządu do puki dla EDZIA -TUSKA i jego kolesi z radnymi nie ma paragrafu i nie trudno zauważyć że gmina to EDZIO -KANARSKI ,RADNI -PO i JEGO KOLEDZY a nie jak powinno być GMINA to LUDZIE MIESZKAŃCY -GMINA i to jest cała w skrócie prawda o prywatnym folwarku TUSKA SZUPRYCZYŃSKIEGO który dawno powinien być wywieziony na taczce z gnojem , wiec jak mozna krytykować a mieszkańców dobijać finansowo by im z PO żyło się lepiej za nasze podatki bo mniejszość radnych którzy na prawdę chcą dobra mieszkanców niestety są blokowani i bez radni bo komuchy rządzą gminą dla siebie ,pod siebie i swoich bliskich dla których TUSK zawsze ma pracę - jest mi wstyd za nich ,brzydzę sie tego a wy dalej krytykujcie tych co na prawdę chcą dla mieszkańców gminy dobrze .
bezstronny
+11

bezstronny

A ja do Pana Kamila nic nie mam bo i go specjalnie nie znam ale jest jeden przypadek jego zaistnienia w pracy społecznej i samorządowej a nawet założenie jakiegoś tam stowarzyszenia które ,,wymusiło,, na Gminie namalowanie pasów na rynku które pasują teraz naszemu rynkowi ,,jak świni kamizela,, :D .Ot i cały jego dorobek!Jak ,,zostanie posłem,, to tez takimi rzeczami się będzie zajmował? :lol:
mil-Ka
+12

mil-Ka

Mało interesuję się polityką lecz w związku z tym, że chodząc po mieście, wszędzie widzę twarz Kamila B.
mam prośbę do redakcji.
Czy jest możliwość aby powstał mały artykuł o Kamilu?
Proszę chociaż w kilku punktach wymienić jakie zasługi ma Kamil dla Głuchołaz, gminy.
W końcu to nasz lokalny kandydat a nic o nim nie wiem.
Mieszkam w Głuchołazach ponad ćwierć wieku a nie potrafię przypomnieć sobie żadnych zasług Kamila dla miasta.
Co dobrego zrobił i kim on właściwie jest?

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: