Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

KAMINSKI CZERWINSKI1Spotkanie odbyło się w Głuchołazach w Kraterze w dniu 28.09.2015, na zaproszenie radnego powiatu nyskiego Artura Kamińskiego, kandydata z Głuchołaz do Sejmu RP. W spotkaniu uczestniczyli członkowie i sympatycy PiS z powiatu nyskiego, a jego celem była dyskusja o problemach województwa opolskiego i Polski, w kontekście wyborów parlamentarnych 2015.

Rozmawiano o potrzebie odświeżenia życia publicznego, większej jego transparentności i zbliżeniu publicznego procesu decyzyjnego do obywateli. Razem wszyscy zgodzili się, że fundamentem rozwoju województwa i Polski, powinna być gospodarka i model egalitarnego (zrównoważonego) rozwoju społeczno-gospodarczego, który powinien zastąpić obecnie forsowany przez koalicję PO-PSL model polaryzacyjno-dyfuzyjny, prowadzący do rosnących nierówności społecznych i podziału Polski na Polskę A i Polskę B. Swoje wystąpienie miał Jerzy Czerwiński i Artur Kamiński, jako kandydaci odpowiednio na Senatora RP i Posła na Sejm RP. Na spotkaniu podziękowano wszystkim mieszkańcom za udzielenie poparcia pod listami PiS do Sejmu i Senatu. W Głuchołazach zebrano ponad 600 podpisów poparcia, a w powiecie nyskim niespełna 1500 podpisów. Konkluzją spotkania, była wspólna dewiza programowa, opierająca się na budowie silnej krajowej gospodarki, niwelacji barier biurokratycznych w rozwoju społeczno-gospodarczym, oraz odbudowie kapitału społecznego zaufania, który po rządach PO-PSL został mocno nadszarpnięty. Mocno zaakcentowano potrzebę systemowego rozwiązania problemu polityki prorodzinnej i senioralnej, dostosowania edukacji do oczekiwań rynku pracy, decentralizacji władzy i wzmocnienia roli samorządów, walki z korupcją i nepotyzmem, oraz odbudowy zaufania do instytucji Sejmu i Senatu RP. Wzajemnie Jerzy Czerwiński i Artur Kamiński, udzielili sobie wsparcia w toczącej się kampanii wyborczej.

inf.PiS.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

akacja
+1

akacja

Ech,,, te komentarze wyznawców Platformy Obywatelskiej świadczą jedynie jakimi są ludźmi,,, dno i przede wszystkim antyobywatelskość. Wyzywanie i przeklinanie na innych o odmiennych poglądach zakrawa o faszyzm,rasizm i nazizm. Według tych komentarzy nikt tylko PO powinno być na świecie. Na szczęście społeczeństwo powiedziało Platformie co mysli :)
sienkiewicz II
-1

sienkiewicz II

H... D... i Kamieni kupa

Ale jaja, Ale jajaj !!!

To państwo istnieje tylko teoretycznie !!!

coś jeszcze ??
Pisior
+1

Pisior

Widzę że następne moje fotografie trzeba będzie sygnować ... bo później krążą po rożnych portalach wątpliwej jakości pozdrawiam
Joker
+1

Joker

Spokojnie na opolszczyznie zawsze wygrywa Platforma, moze i mafia ale lepsza od sekty i oblakanych fanatykow ktorzy moga cie wyslac na wojne z Rosja z zemsty za smierc brata.
matrix
+3

matrix

precz z PIS-iorami! mam nadzieję że społeczeństwo Głuchołaz jest na tyle rozsądne i mądre że nie pójdzie głosować na tą konserwatywną partię.
khnk

khnk

Bo Polak Polakowi wilkiem jest skrzyżowanym z ryjąca świnią i włączanie się w jakiekolwiek stada tego z niego nie wypleni. Zawsze będzie interes jego albo z drugiej półkuli najważniejszy
troll
+11

troll

Oj chłopaki pisiaki, nie wróżę wam dobrego wyniku na Opolszczyźnie.
Trzeba było się załapać na listy gdzieś na dalekim wschodzie Polski, tam ciemnogród głosuje na pisiorów, może dostalibyście po 100 głosów :)
666
+12

666

Cytuję lo:
Jeśli Prawo i Sprawiedliwość tyle mówi o transparentności, czyli otwartości i przejrzystości, to proszę niech dla przykładu zaczną od siebie. Najlepiej niech przedstawią zasady konkursu, na podstawie którego działacz PiS-u (na zdjęciu pierwszy od lewej) dostał pracę w instytucji publicznej. Jeśli dla niego takiego konkursu nie było, to również transparentnie, proszę powiedzieć dlaczego.


Normalnie dostał, jak każdy. Rodzina załatwiła.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: