Drukuj
(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

img 20200606 wa0000Na ul. Bohaterów Warszawy trwa akcja zbierania podpisów poparcia dla kandydatury Rafała Trzaskowskiego w najbliższych wyborach prezydenckich. Nie pisalibyśmy o tym, gdyby nie to, co dzieje się przed sklepem "Świat Okien", w którym te podpisy są zbierane.  Dzień wczorajszy. Kolejka do sklepu na kilka metrów. Mają okna w promocji że taka kolejka? Okazuje się, że Głuchołazianie, gdy tylko dowiedzieli się gdzie można się podpisać na licie, ruszyli do sklepu. 

- Mamy już ponad tysiąc podpisów. Przychodzą rożni ludzie, nawet ci, którzy wyrażają poparcie dla obecnych rządów. - mówi nam właściciel sklepu, Jacek Kanarski. 

Akcja zbierania głosów poparcia potrwa jeszcze dziś przez 2 godziny - do ok. 14. W poniedziałek o godzinie 8 rano muszą jechać do Warszawy. Jutro nie będzie możliwości podpisania się, ale jak ktoś chce, może u nas pobrać formularz i samemu pozbierać podpisy. Warunkiem jest ich oddanie w poniedziałek rano. 

Według oficjalnych danych, które podaje sztab wyborczy, uzbierano już 60 tysięcy podpisów. Według nieoficjalnych, jest już dawno przekroczone wymagane 100 tysięcy, ale akcja przybrała takie rozmiary, że nikt nie chce jej wygaszać. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię0