Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

screenshot 20200307 102842Celowo ukrywaliśmy wyniki. Po to, by choć częściowo zniechęcić internetowych hejterów do podbijania wyniku którejś z opcji. Dodatkowo powtórne głosowanie mogło się odbyć z tego samego komputera po upływie 10 minut. Niestety, za względu na strukturę sieci i firm dystrybuujących internet w mieście nie jest możliwe w Głuchołazach blokowanie powtórnego głosowania z tego samego adresu IP.  Zrezygnowaliśmy także z identyfikacji maszyny z której głosowano. Co to takiego? Każdy komputer, telefon czy inne urządzenie pozostawia ślad po sobie. To unikalny identyfikator przeglądarki (np. komputer autora artykułu rozgłasza się w sieci z ID: Mozilla/5.0 (X11; Linux 5.3.0-40-generic x86_64; Polish) KHTML/5.67.0 (like Gecko) Konqueror/5 KIO/5.67).

 

Po "technicznych" wyjaśnieniach czas napisać o faktach. Przed dwoma tygodniami, wzorem lokalnych serwisów ogłosiliśmy ankietę, której pytaniem było to, którego z kandydatów na prezydenta chcielibyście zobaczyć w Głuchołazach. Za pomysł wzięliśmy przykład lokalnego serwisu z Legnicy, którego wyniki ankiety komentowały media w kraju. Ale wiele innych serwisów również zadała podobne pytania czytelnikom.

To teraz czas na prezentację wyników, jakie od wczoraj są dostępne. Słupki z wynikami głosowań do chwili obecnej w nagłówku. Samo  głosowanie nadal będzie trwało - głosować można poniżej lub przechodząc do zakładki Ankiety Glucholazyonline (w rozwijanym menu Start).

Małgorzata Kidawa - Błońska - 189

Andrzej Duda - 154

Władysław Kosiniak - Kamysz - 69

Szymon Hołownia - 58

Robert Biedroń - 53

Krzysztof Bosak - 47

 

 Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

zoj
+5

zoj

Cytuję Aki:
Kidawa wygrywa, bo ludzie chcą się pośmiać z jej farmazonów xD

a ja chetnie pośmialabym sie z Dudy, zreszta cała Polska z niego sie smieje, dlaczego więc nie Głuchołazy?
Observer
+2

Observer

Cytuję ks:
Chciałem kiedyś spotkać się w Głuchołazach z Anną Walentynowicz, ale władze Głuchołaz do tego spotkania nie dopuściły... taka to demokracja, gdzie jedynie słuszna opcja ma monopol na wolność


Taka jest istota demokracji - miejszość rządzi większością. Ale zawsze zgodnie z prawem i w granicach prawa które zostało ustanowione poprzez referendum przez większość. Tyle co do idei demokracji która sprawdza się w społeczeństwach mających na względzie dobro całego społeczeństwa. A u nas pomiędzy Odrą, a Bugiem ? Wiadomo - gdzie 2 Polaków tam 3 partie i 3 odrębne zdania. I można to tłumaczyć zaborami, okupacjami i spiskiem całego świata. Ale historia jasno pokazuje, że plemiona te nigdy nie stanowiły "Narodu" w wyczerpującym znaczeniu tego słowa. A co do wyników przeprowadzonej sondy to długopisów u nas ci dostatek .
ks

ks

Chciałem kiedyś spotkać się w Głuchołazach z Anną Walentynowicz, ale władze Głuchołaz do tego spotkania nie dopuściły... taka to demokracja, gdzie jedynie słuszna opcja ma monopol na wolność

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: