Joomla Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Wiosna!

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Przesuwaj palcem mapę i tabelę poniżej aby zobaczyć kolejne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

lesna
Kampania wyborcza już rozpoczęta. I w ramach kampanii pojawiają się nowe obietnice wyborcze. Chciałoby się, by się ziściły. Na giełdę obietnic trafiła obecna Wicewojewoda Opolska, Violetta Porowska, jednocześnie szefowa PiS w województwie i kandydatka tej partii w wyborach do Sejmu.  Co ma kandydatka wspólnego z Głuchołazami? Otóż, na antenie Radia Nysa wyraziła swe zaangażowanie w rozwój regionów w województwie. Jaki ma pomysł na Głuchołazy? By znów stały się zdrojem. 

Oto wypowiedź Wicewojewody, jaką można było wysłuchać w Radiu Nysa. Nagranie Radia Nysa. 

Brawo! Jesteśmy za pomysłem. Po tym, jak upadła Leśna, Głuchołazy jako zdrój stopniowo tracił na znaczeniu. Może nareszcie ktoś zauważył potencjał. Oby to nie była tylko czcza obietnica wyborcza. 

Na początek polecamy Pani Wicewojewodzie odkupienie terenu basenu przy ul. Parkowej. Prosimy o zakup i powrót kąpieliska, z którego to miasto słynęło. Jeżeli Pani w tym basenie widzi potencjał, który widzą mieszkańcy miasta, a nie widzi  go władza gminy, to podpowiadamy. Wykup terenu obiecywał w ramach samorządowej kampanii wybiorczej obecny Burmistrz Głuchołaz, ale jakoś nie słychać, by cokolwiek było w planach. 

Trzeba zacząć od wykupu terenu byłego basenu, który przechodząc z rąk do rąk stopniowo niszczeje i dziczeje. W zasadzie tam już nic nie zostało. Trzeba zacząć inwestycję całkowicie od nowa. 

Poniżej link do agencji nieruchomości, która sprzedaję działkę. Cena 2 miliony, ale z możliwością negocjacji. Oferta świeżutka, sprzed dwóch tygodni. Zapraszamy.

Link do oferty. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Observer

Observer

Z tego co widzę i słyszę to Głuchołazy już są "zdrojem" dla PISowskiej jedynie słusznej władzy pod rządami najjaśniejszego słońca kraju nadwislańskiego J. Kaczyńskiego.
alecyrk
+7

alecyrk

Stały i nie zmienny temat Leśna, basen itp. Obiecywać , obiecywać i jeszcze raz obiecywać!
Na początek dla uwiarygodnienia, bo nic nie kosztuje może należałoby zrobić porządek w starostwie powiatowym w Nysie tzn. z Panem Starostą i jego bystrym sekretarzem . To propozycja dla szefowej PIS-u i kandydatki na posłankę RP.
Pan redaktor ma całkowitą rację, na pewno trzeba odkupić utracony przez miasto teren basenu.
Reszta to melodia bliżej nieokreślonej przyszłości. Cieszy bardzo, że są jeszcze tacy ludzie jak właściciel schroniska na Górze Chrobrego.
Tadek
+10

Tadek

Zimą to w całym mieście jest anty zdrój. Miasto wielki smog. Miasto zdrój znaczy ,brak wielu zakładów pracy i wszystkich kominów. Kto to obiecuje naiwnych szuka ,których nie brakuje.
oring
+18

oring

Ludzie, nie słuchajcie tych obietnic wyborczych bo to kłamstwa żeby dostać się do koryta, władza klamie i ci co chcą dostać się do władzy też kłamią, ponad 20 lat nikt nic nie zrobił w sprawie leśnej i basenu to teraz też nic nie zrobi...
Mieszkaniec
+10

Mieszkaniec

To zapraszamy już niebawem do tego "Zdroju"...sezon grzewczy .
Wtedy wszystko idzie w komin- oddychać nie można w mieście zimą!!!

  DO GÓRY

Przeczytaj także: