Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 2 - 3 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

dsc 9332Wkroczymy na chwilę do wielkiej polityki. Bo choć skupiamy się na Głuchołazach, to ta wielka polityka ma coś z naszym grodem wspólnego. Jest nim poseł Kamil Bortniczuk.  Poseł i zarazem rzecznik partii Jarosława Gowina zbiera pozytywne opinie człowieka, który wypowiada się z kulturą, wbrew temu, co robią jego koledzy z PiS, którzy starają się przekrzyczeć oponenta. I za tą kulturę oraz wiedzę zbiera pochwały - nawet wśród redakcji i dziennikarzy sympatyzujących z opozycją. Niemal peany pochwalne na cześć posła można było przeczytać w jednym z tygodników związanych z opozycją. Pisano niedawno, o tym że poseł "harata w gałę", choć to domena oponenta z drugiej strony polityki, znanego z tego określenia, b. premiera, Donalda Tuska. Pisano także o tym, co już wspomnieliśmy - o spokoju w rozmowach i politycznej kulturze. 

Tym razem jednak dobra passa w mediach posła nieco zbledła. Kamil Bortniczuk bowiem napisał o dziewczynce, która staje przed sejmem, by protestować przeciwko ignorowaniu tematu zmian klimatycznych, że "trudno o niej powiedzieć, że jest rezolutna"

Chyba nie takich komentarzy na Twitterze oczekiwał nasz poseł, bo ilość epitetów, jakie "poleciały" pod wpisem sięgnęła zenitu. Samych komentarzy jest 744, z czego większość to, czasami ostra krytyka posła.

"Co w tym, co ta dziewczyna mówi, jest głupiego? Pan na czworo dzieci. Trudno mi uwierzyć, że ten tweet wyszedł spod ręki ojca czwórki.",

"A teraz proszę stanąć obok i pomyśleć, że ktoś w ten sposób mówi o pańskim dziecku. Przyjemne to jest? Na miejscu? No chyba jednak nie."

"Brawo Panien poślę! Jest Pan wspaniałym i odważnym mężczyzna, że musiał Pan zabrać głos ws 13 latki ? ?"

"Trudno o autorze tego, pozbawionego rozsądku i taktu, wpisu sądzić, że jest rezolutny, a jego miałkość intelektualna każe stwierdzić, iż w dzieciństwie do pięt nie dorastał tej dziewczynce."

"Obraza pan 13 latkę tylko dlatego, że ma poglądy inne niż pańskie. Takie dojrzałe..."

 

To tylko kilka wpisów. Są oczywiście te, które posła bronią:

 

"Żal mi tej małej, zwlaszcza, ze mama zamiast ją chronić, wysyła na ulicę.. To jest wykorzystywanie naiwnosci dzieci. Szkoda, ze dziweczynkacnie ma rodziny, która się o nią troszczy."

 

"Sama się zdecydowała występować publicznie,a Rodzice powinni jej wytłumaczyć, że musi umieć obronić swoje rację. Jeśli jej pozwolili to zdają sobie sprawę że odbierają jej dzieciństwo. 15 lat to czas na naukę i wakacje. Nigdy swoje dziecko nie wystawiłam bym na taki stres."

 

 

Poczytajmy zresztą sami. Komentarz zobaczycie po kliknięciu ">" na dole wrzutki.

 Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Dominik F
+2

Dominik F

Jest zmiana klimatu. Doświadczamy tego empirycznie. W atmosferze jest dwutlenek węgla, który pochodzi ze spalania w elektrowniach. W USA przeciekają szyby gazu ziemnego. Wycięto duże obszary lasów - naturalny "zamieniacz" CO2 na tlen.

Wszystkie państwa muszą się wziąć do roboty.
Psor
-4

Psor

Cytuję Zyga:
Cytuję Klimat:
tak w sumie nie sympatyzując z żadną ze stron politycznego sporu, bo w zasadzie żadnego tutaj nie widzę, to po zapoznaniu się z wszystkim można stwierdzić, że osoby - które poddały bardzo agresywnej krytyce totalnie niewspółmiernej do wypowiedzi pana posła - się bardzo zagalopowały i powody w sumie mogą być dwa, że albo są z drugiej strony politycznej niż ten pan poseł, więc z zasady muszą być ich wypowiedzi w takiej formie, albo po prostu nie potrafiły czytać ze zrozumieniem wypowiedzi pana posła i totalnie same przez swoje nieadekwatne wpisy do tejże wypowiedzi to wyolbrzymiły problem (lub po prostu są głupie i dlatego tak napisały)... No a co do tej 13 latki to w świecie normalnych jest ona jeszcze dzieckiem i nie jest jej rolą protestować i (jak to wiele mediów podawało) strajkować, bo ona na razie powinna zająć się tym, czym w jej wieku zajmują się dzieci, a od politykowania i strajkowania to są osoby dorosłe...żal mi w sumie rodziców, którzy jak widać nie potrafią wywiązać się właściwie ze swoich obowiązków rodzicielskich i na takie coś pozwolili swojemu DZIECKU!!! Dlaczego rodzice tego dziecka nie pójdą protestować i strajkować przed jakimś urzędem, tylko dziecko wysłali(bo skoro pozwalają na to, to znaczy, że akceptują czyli wysyłają, bo to oni za dziecko odpowiadają i za to co ono robi dobrze lub źle). Skoro rodzice nie wychylają się to znaczy, że co? że lepiej z dziecka zrobić tanią rodzinną ośmieszającą się propagandę medialną i polityczną??? Na prawdę tylko idiota nie widzi, że pod szczytnymi hasłami wykorzystuje się 13 letnie DZIECKO!!!Skoro w sprawach dorosłych ma być dziecko wykorzystywane, to żal mi tych dorosłych, który zamiast dbać o udane dzieciństwo swego dziecka to próbują z niego robić medialno-polityczną marionetkę...bo powiedzmy sobie szczerze, ani ona, ani wszyscy Polacy nie zatrzymają zmian klimatycznych, bo wystarczy spojrzeć w prawdziwe dane naukowe(a nie naciągane lewackie teorie ekoterrorystów, które nawet nie leżały przy faktach), że proces zmian klimatu na Ziemi nie jest czymś nowym i jest to zbyt ogromna zależność wielu czynników o wiele ważniejszych niż ta dziewczynka czy wszyscy Polacy, no ale nie zrozumieją tego ci, którzy własne dzieci lubią wykorzystywać do absurdalnych pomysłów, bo sami mają już od dawna pełno w gaciach.

No i czym tu się podniecać...masz rację


Mądrze napisane, polać Mu! :P A tak na poważnie, to w sumie sensowna wyważona wypowiedź z którą się tylko bezmyślne lewactwo może nie zgodzić
krysta
-4

krysta

Cytuję Maria1:
Szkoda.
Miał Pan potencjał jako młody człowiek.
Niestety poszedł Pan w zła stronę.
Przekręcił się drogowskaz?
Nie wszystko da się przeliczyć na pieniądze, niestety.
Wstyd mi za Pana , wstyd mi za to, że taka wypowiedź wypłyneła z ust osoby zamieszkującej w Głuchołazach.


A mi wstyd za panią, bo żeby tak radykalnie osądzać, która strona jest zła a która dobra, to "trochę" przesada... To czy ten pan ma takie poglądy polityczne jak pani lub czy ma inne poglądy jak pani to nie znaczy, że od razu jest po "złej stronie mocy", bo równie dobrze ktoś o innych poglądach politycznych niż pani to też może powiedzieć, że to pani jest po "złej stronie mocy". Z poglądami można się zgadzać lub nie zgadzać, ale autorytarnie wypowiadać się i przekreślać tego pana poglądy i uważać je za złe, to jednak przesada. Chciał się wypowiedzieć to się wypowiedział i skoro jest demokracja i wolność słowa, to miał do tego prawo tak samo jak inni o innych poglądach mają prawo się wypowiadać, ważne by nie obrażać nikogo, a ten pan w żaden sposób nie wyzywał tej dziewczynki od najgorszych, więc robić z tego taki cyrk to dopiero przesada, no ale to w sezonie ogórkowym na tym portalu normalka :lol: :P A poza tym, to z tymi zmianami klimatycznymi też spora przesada, no ale to juz inny temat. Pozdrawiam i udanego weekendu
Maria1
+4

Maria1

Szkoda.
Miał Pan potencjał jako młody człowiek.
Niestety poszedł Pan w zła stronę.
Przekręcił się drogowskaz?
Nie wszystko da się przeliczyć na pieniądze, niestety.
Wstyd mi za Pana , wstyd mi za to, że taka wypowiedź wypłyneła z ust osoby zamieszkującej w Głuchołazach.
Babcia
-4

Babcia

Cytuję Dziadek:
Do = Klimat=, Typowo PiSowskie rozumowanie i tłumaczenie.

Do =Dziadek= typowo POwska bez rzeczowych kontr argumentów odpowiedź :D :lol: :P :-*
Zyga
-3

Zyga

Cytuję Klimat:
tak w sumie nie sympatyzując z żadną ze stron politycznego sporu, bo w zasadzie żadnego tutaj nie widzę, to po zapoznaniu się z wszystkim można stwierdzić, że osoby - które poddały bardzo agresywnej krytyce totalnie niewspółmiernej do wypowiedzi pana posła - się bardzo zagalopowały i powody w sumie mogą być dwa, że albo są z drugiej strony politycznej niż ten pan poseł, więc z zasady muszą być ich wypowiedzi w takiej formie, albo po prostu nie potrafiły czytać ze zrozumieniem wypowiedzi pana posła i totalnie same przez swoje nieadekwatne wpisy do tejże wypowiedzi to wyolbrzymiły problem (lub po prostu są głupie i dlatego tak napisały)... No a co do tej 13 latki to w świecie normalnych jest ona jeszcze dzieckiem i nie jest jej rolą protestować i (jak to wiele mediów podawało) strajkować, bo ona na razie powinna zająć się tym, czym w jej wieku zajmują się dzieci, a od politykowania i strajkowania to są osoby dorosłe...żal mi w sumie rodziców, którzy jak widać nie potrafią wywiązać się właściwie ze swoich obowiązków rodzicielskich i na takie coś pozwolili swojemu DZIECKU!!! Dlaczego rodzice tego dziecka nie pójdą protestować i strajkować przed jakimś urzędem, tylko dziecko wysłali(bo skoro pozwalają na to, to znaczy, że akceptują czyli wysyłają, bo to oni za dziecko odpowiadają i za to co ono robi dobrze lub źle). Skoro rodzice nie wychylają się to znaczy, że co? że lepiej z dziecka zrobić tanią rodzinną ośmieszającą się propagandę medialną i polityczną??? Na prawdę tylko idiota nie widzi, że pod szczytnymi hasłami wykorzystuje się 13 letnie DZIECKO!!!Skoro w sprawach dorosłych ma być dziecko wykorzystywane, to żal mi tych dorosłych, który zamiast dbać o udane dzieciństwo swego dziecka to próbują z niego robić medialno-polityczną marionetkę...bo powiedzmy sobie szczerze, ani ona, ani wszyscy Polacy nie zatrzymają zmian klimatycznych, bo wystarczy spojrzeć w prawdziwe dane naukowe(a nie naciągane lewackie teorie ekoterrorystów, które nawet nie leżały przy faktach), że proces zmian klimatu na Ziemi nie jest czymś nowym i jest to zbyt ogromna zależność wielu czynników o wiele ważniejszych niż ta dziewczynka czy wszyscy Polacy, no ale nie zrozumieją tego ci, którzy własne dzieci lubią wykorzystywać do absurdalnych pomysłów, bo sami mają już od dawna pełno w gaciach.

No i czym tu się podniecać...masz rację
Leonsio
+7

Leonsio

Żałosny karierowicz! Co takiego zrobił dla Głuchołaz? Do swojego biura przychodzi lekko zaspany, nie kuma co się do niego mówi. Ukończył nasz ogólniak i teraz co mu pomógł w reaktywacji.
Na pewno człowiek myślący mający 4x 500+ i niezłą dietę szykuje się do pozostania w NASZYM PIĘKNYM MIEŚCIE budując sobie wypasiony domek na osiedlu koło szpitala MSWiA.
Za czasów kiedy był radnym opozycji miał wiele dobrych pomysłów dla Głuchołaz. A teraz wielka polityka i ma wszystko daleko ...
Klimat
-8

Klimat

tak w sumie nie sympatyzując z żadną ze stron politycznego sporu, bo w zasadzie żadnego tutaj nie widzę, to po zapoznaniu się z wszystkim można stwierdzić, że osoby - które poddały bardzo agresywnej krytyce totalnie niewspółmiernej do wypowiedzi pana posła - się bardzo zagalopowały i powody w sumie mogą być dwa, że albo są z drugiej strony politycznej niż ten pan poseł, więc z zasady muszą być ich wypowiedzi w takiej formie, albo po prostu nie potrafiły czytać ze zrozumieniem wypowiedzi pana posła i totalnie same przez swoje nieadekwatne wpisy do tejże wypowiedzi to wyolbrzymiły problem (lub po prostu są głupie i dlatego tak napisały)... No a co do tej 13 latki to w świecie normalnych jest ona jeszcze dzieckiem i nie jest jej rolą protestować i (jak to wiele mediów podawało) strajkować, bo ona na razie powinna zająć się tym, czym w jej wieku zajmują się dzieci, a od politykowania i strajkowania to są osoby dorosłe...żal mi w sumie rodziców, którzy jak widać nie potrafią wywiązać się właściwie ze swoich obowiązków rodzicielskich i na takie coś pozwolili swojemu DZIECKU!!! Dlaczego rodzice tego dziecka nie pójdą protestować i strajkować przed jakimś urzędem, tylko dziecko wysłali(bo skoro pozwalają na to, to znaczy, że akceptują czyli wysyłają, bo to oni za dziecko odpowiadają i za to co ono robi dobrze lub źle). Skoro rodzice nie wychylają się to znaczy, że co? że lepiej z dziecka zrobić tanią rodzinną ośmieszającą się propagandę medialną i polityczną??? Na prawdę tylko idiota nie widzi, że pod szczytnymi hasłami wykorzystuje się 13 letnie DZIECKO!!!Skoro w sprawach dorosłych ma być dziecko wykorzystywane, to żal mi tych dorosłych, który zamiast dbać o udane dzieciństwo swego dziecka to próbują z niego robić medialno-polityczną marionetkę...bo powiedzmy sobie szczerze, ani ona, ani wszyscy Polacy nie zatrzymają zmian klimatycznych, bo wystarczy spojrzeć w prawdziwe dane naukowe(a nie naciągane lewackie teorie ekoterrorystów, które nawet nie leżały przy faktach), że proces zmian klimatu na Ziemi nie jest czymś nowym i jest to zbyt ogromna zależność wielu czynników o wiele ważniejszych niż ta dziewczynka czy wszyscy Polacy, no ale nie zrozumieją tego ci, którzy własne dzieci lubią wykorzystywać do absurdalnych pomysłów, bo sami mają już od dawna pełno w gaciach.
omg
+20

omg

Duma Głuchołaz.
Człowiek orkiestra i wybitny specjalista, na ilu stołkach już nie siedział ... ?
Nadaje się do każdej pracy i na każde stanowisko (od dyrektora wzwyż oczywiście), byle za publiczne pieniądze.
Zastanawiam się tylko dlaczego żadem prywatny przedsiębiorca nie zatrudnił takiego geniusza.
Widziałem go kiedyś w TV i uszom nie wierzyłem, że można takie głupoty opowiadać, no ale ja z pewnością za mało rezolutny jestem i nic nie zakumałem :lol: .
A trzeba mu wierzyć bo na czym jak na czym ale na dzieciach to on się zna :-*

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.