Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 minuty)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

ptak szupryczynski copy
Będzie druga tura głosowania na burmistrza. Według danych, które wciąż wprowadzamy, obecnemu burmistrzowi wciąż brakuje kilkuset głosów do tego, by przekroczyć barierę 50-ciu procent, która wyznacza być albo nie być drugiej tury.  Kontrkandydatem obecnego burmistrza będzie Grzegorz Ptak. To wiemy na pewno. Dwoje pozostałych  kandydatów osiągnęło nadzwyczaj dobre wyniki, zabierając przez to zapewne brakujące Edwardowi Szupryczyńskiemu głosy. Tą informację można potwierdzić dopiero około godziny 10 w poniedziałek, gdy nareszcie doczekaliśmy się wyników z dwóch ostatnich komisji rozlokowanych w PG 1. 

Tak długiego liczenia głosów nie pamiętamy. I to mimo ułatwień w postaci karty do głosowania w postaci "płachty" a nie książeczki oraz systemu komputerowego, przez który przekazywane są głosy. Dopiero po 14 godzinach od zamknięcia lokali wyborczych dotarły wyniki z ostatnich komisji wyborczych.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


4 Nie lubię2

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

mw

mw

Cytuję Teresa:
Ludzie są dziwni jesli myślą ze Grzegorz dokona jakiegoś cudu w naszym mieście! A co on moze? Nieobyty, niedoswiadczony, milczacy na sesjach. Czy on w ogóle potrafiły reprezentować miasto i gminę? Przecież burmistrz musi przemawiać ciagle, znać sie na wielu sprawach itp. Grzegorz bedzie tylko marionetka w rękach rady miejskiej. Skąd w ogóle wziął sie ten kandydat? Nawet w pracy sobie nie bardzo radzi a co dopiero z takim stanowiskiem.....


Nikt już zapewne nie oczekuje cudów, już nikt nie oczekuje.
Ciekawe czyją marionetką jest obecny burmistrz.
przecież rozkładał ręce i mówił, że to nie on..............to radni.
.....to przecież może być tak samo...a może będzie lepiej, gorzej już nie może być.
Teresa
+1

Teresa

Ludzie są dziwni jesli myślą ze Grzegorz dokona jakiegoś cudu w naszym mieście! A co on moze? Nieobyty, niedoswiadczony, milczacy na sesjach. Czy on w ogóle potrafiły reprezentować miasto i gminę? Przecież burmistrz musi przemawiać ciagle, znać sie na wielu sprawach itp. Grzegorz bedzie tylko marionetka w rękach rady miejskiej. Skąd w ogóle wziął sie ten kandydat? Nawet w pracy sobie nie bardzo radzi a co dopiero z takim stanowiskiem.....
mm
+3

mm

Szkoda mi Głuchołaz, ludzie przyjadą 4 listopada zagłosować na młodego Grześka.
Cóż 16 lat temu istniejący burmistrz też nie miał "ogłady".
Nie zawsze zmiana musi być zła.
Gorzej już w Głuchołazach nie może być.
Pamiętajcie Głuchołazianie, w miejscowości nie mieszkaja tylko ludzie , którzy pracuja w UM.
A może inni ludzie powinni pracowac w UM?
Nie mieszkam już w Głuchołazach, ale życzę mieszkańcom zmian.
Zmiany nie zawsze muszą być gorsze, zresztą co można już w tym mieście z...............?
Mieszkaniec wieś B
+6

Mieszkaniec wieś B

Grzegorz litości jakimi ty się ludźmi otaczasz? Kontrolujesz fb, komentujesz, reagujesz na idiotyczne wpisy? Jak można napisać...nie głosować na niego bo jest z Grudziądza.
Takie wpisy to tylko kołek Rafałek P z Charbielina może dodać (kołek ciosany).
Ludzie opamiętajcie się to pis tak robi, a wy podobno kukuz jesteście, naprawdę nie widzicie różnicy? Rób sobie te swoje wybory ale nie rób z siebie pisiora.
Nospam
+2

Nospam

Jak pójdę głosować to na Szypryczynskiego. Niestety nie znam programu Ptaka, nie wiem czy w ogole go ma. A kampanie ma słabą wiec szkoda głosu, bo przegra.
mex
+11

mex

No to będzie ciekawie. Niby burmistrz ma dużą przewagę, ale większość, która głosowała na tych 3 kandydatów to nie był wybór "za nimi" tylko "przeciw burmistrzowi", bo mają dość tego co jest. To oznacza, że elektorat Wojnarowskiego i Chabasińskiej może w dużej części przejść na Ptaka i wtedy szanse się wyrównują.

Radziłbym Grzegorzowi mocno powalczyć przez te 2 tygodnie, bo są szanse na wygraną. Nawet jeśli się nie uda wygrać to warto postraszyć tę ekipę. Już 4 lata temu przeszli na styk i od razu nabrali pokory.
jasioo
-3

jasioo

Jak masz dowody na przestępstwo to zgłoś do prokuratury, jeśli nie to... zamknij paszcze.
Ja wolę 16 lat ciepłej wody z PO niż rok z pis... bez wody.
Glzy
+18

Glzy

Jest nadzieja ze mafijno polityczny układ odejdzie Szupryczynski , Kanarski , Sambor. Wystarczy ich dziwnych układów z Zbylbruk który robi wszystkie inwestycje, okien Kanarskiego za nasze pieniądze w liceum ktore zamykają czy sierotowicza który ciagle sprzata po partaczach bałagan i zakopuje w bodzanowie zatruwając środowisko. Wystarczy 16 lat cieplej wody!
Klaudia
+10

Klaudia

Jeśli wygra pan Edward to będzie już to jego ostatnia kadencja i to będzie najlepsza informacja tych wyborow

  DO GÓRY

Przeczytaj także: