Joomla Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Wiosna!

Czy przeniesienie PSP2 do nowej lokalizacji jest słuszne?
  • Głosy: (0%)
  • Głosy: (0%)
  • Głosy: (0%)
Wszystkich głosów:
Pierwszy głos oddano::
Ostatni głos oddano::

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Przesuwaj palcem mapę i tabelę poniżej aby zobaczyć kolejne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

pis
Był już Kukiz, było SLD. Teraz czas na PiS. Dziś o godzinie 9 rano Prawo i Sprawiedliwość oficjalnie przedstawiło swych kandydatów jak i program. Na miejsce, w którym odbyła się konferencja prasowa, wybrano ulicę Parkową, tuż przy ruinach byłego basenu "Leśna".Miejsce konferencji nie wybrano przypadkowo. Jak mówi Artur Kamiński, szef struktur PiS w regionie: - Jestem Państwu winien informację, dlaczego organizujemy tą konferencję w tym miejscu. Znamienna jest ta lokalizacja i te ruiny, które tu widzimy z tyłu. Ruiny bo byłym Hotelu  "Leśna" i po byłym basenie zdrojowym. To nasze srebra rodowe. Tutaj jest historia Głuchołaz. Te ruiny są symbolem 16 lat nieudolności, niekompetencji i braku samorządowej odwagi obecnych władz gminy z Edwardem Szupryczyńskim na czele. My chcemy pokazać, że możemy to zrobić. Po 16 latach  braku możliwości odbudowania tego terenu chcemy pokazać, że możemy to zrobić i chcemy przekonać mieszkańców, że nie warto oddać kolejnej, 5-cioletniej kadencji dla obecnego burmistrza. 

W planach, które chce PiS zaproponować mieszkańcom gminy jest budowa krytej pływalni właśnie w Zdroju. Ale to nie jedyna propozycja - to także Dom dziennego Pobytu, ścieżki rowerowe na terenie gminy, łączące wszystkie wioski. To także pozyskiwanie środków zewnętrznych. PiS swe propozycje nazwał, na wzór "Piątki" Morawieckiego" - "Piątki Wojnarowskiwego".

Gościem specjalnym konferencji, który namawiał do zaufania dla propozycji i kandydatów był, senator PiS - Jerzy Czerwiński. Jak mówił Senator, powody, dla których warto głosować są trzy -to  kandydaci, program i komitet złożony z ludzi z sąsiedztwa, którzy zostali wybrani, by tą gminę i miasto zmienić. Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię2

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: