Joomla Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Wiosna!

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Przesuwaj palcem mapę i tabelę poniżej aby zobaczyć kolejne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 minuty)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

bez nazwy
Specjalnie, z związku ze zbliżających się wielkimi krokami, wyborami samorządowymi, uruchomiliśmy specjalną zakładkę, gdzie już opublikowaliśmy listy komitetów i kandydatów z poszczególnych okręgów wyborczych kandydujących do Rady Miejskiej.  Zakładkę będziemy sukcesywnie uzupełniać o nowe listy. Jeszcze jutro opublikujemy listy kandydatów z naszej gminy do rad powiatu oraz Sejmiku Wojewódzkiego, oraz skorygujemy listy już opublikowane. Obecne listy kandydatów są jeszcze nieoficjalne - stan na dzień dzisiejszy, gdzie do północy jeszcze mogą ulec zmianie. 

Zapraszamy do zapoznania się z listami i kandydatami. Zapraszamy także komitety wyborcze do współpracy przy publikacji materiałów wyborczych z dokładną prezentacją kandydatów i programów wyborczych. W artykułach komitetów możemy publikować galerię zdjęć, filmy, pliki audio, oraz inne treści dodatkowe. 

Zakładka jest widoczna w menu głównym serwisu - WYBORY 2018.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

ciołek
+1

ciołek

A cóż to? Kolejny Pan przepisał sie do nowej partii? Bo i Pan Migała...i Pan Szymkowicz...i jakieś nowe twarze z niektórych partiach....Pan Ksokowski z SLD(?) Czyżby nowy tzw. sLup?
lato
+8

lato

Rady nadzorcze do wymiany, po 2.000 mają miesięcznie za nierobienie nic. Nauczyciele widzę zaczynają się lansować kosztem dzieci i startują do RM.Ciekawe. Władza władza władza uderza niektórym do głowy
obywatel
+7

obywatel

Cytuję jesio:
Cytuję obywatel:
Programem każdego wyborcy jest nabić własną kieszeń i zapewnić byt na przyszłość sobie i swojej rodzinie, Od lat tak się właśnie dzieje więc po co te brednie o realizacji innych programów

Jestem pewien,że chodzi tu o kandydata a nie wyborcę,bo wyborca najwyżej nabije sobie guza a kandydat kieszeń np. dietami i stanowiskami.pozdro.jesio :P

oczywiście masz racje, chodzi o kandydata
mex
+13

mex

Ja mam pytanie do radnych powiatowych o szpital.

Jaka wizja?

Likwidacja czy nowe oddziały? Jak tak to jakie? A może wróci interna? A może wróci dziecięcy? Tylko proszę podać do tego jakieś liczby. Szpitale to w Głuchołazach ważna sprawa. Są 3 i ściągają nam "turystów zdrowotnych", dają pracę i pieniądze, ale brakuje nam podstawowych oddziałów dla mieszkańców. Jaka wizja na przyszłość ?
jesio
+5

jesio

Cytuję obywatel:
Programem każdego wyborcy jest nabić własną kieszeń i zapewnić byt na przyszłość sobie i swojej rodzinie, Od lat tak się właśnie dzieje więc po co te brednie o realizacji innych programów

Jestem pewien,że chodzi tu o kandydata a nie wyborcę,bo wyborca najwyżej nabije sobie guza a kandydat kieszeń np. dietami i stanowiskami.pozdro.jesio :P
obywatel
+5

obywatel

Programem każdego wyborcy jest nabić własną kieszeń i zapewnić byt na przyszłość sobie i swojej rodzinie, Od lat tak się właśnie dzieje więc po co te brednie o realizacji innych programów
heniekj23
+11

heniekj23

A może by tak rozliczyć kandydatów z obietnic z poprzednich wyborów - jak widzę na listach jest ich sporo - Przemysław poszukaj w archiwach obietnice przedwyborcze sprzed 4 lat - podejrzewam że niewielu wywiązało się choćby z 5% tego co obiecali wszak były "jowy" a obiecano wiele. A dopiero po rozliczeniu się kandydaci pokażą następne obiecanki Pozdrawiwm
JoYo
+14

JoYo

Najwiecej emerytow na listach PiS, najwiecej mlodych z list Kukiza. Zreszta bardzo malo mlodziezy w tych wyborach startuje. To smutne ze naszym miastem zawsze musza rzadzic ludzie ktorzy powinni bawic wnuki na emeryturze.
terrax
+10

terrax

Cytuję Gośka:
I słusznie; głosować można na osoby, które przedstawią nam swój program wyborczy, przedstawią budżet, swoje racje i wówczas można zastanowić się na kogo oddać głos. Bo tak w ciemno? Samo sympatyzowanie ze znajomymi, nie poprawi sytuacji finansowej naszego miasta i nie zapewni, czy się sprawdzą. A, niestety, będzie z czego potem rozliczać.


Ale przecież wiadomo jaki program ma 90% kandydatów- "zostanę radnym", kasa, prestiż, znajomości. Gorsi ode mnie startują, to czemu nie ja? O tym co dalej, pomyśli się po fakcie. Liczy się romantyczny zryw i żeby było jak u Mickiewicza: „Szabel nam nie zabraknie, szlachta na koń wsiędzie, Ja z synowcem na czele, i? – jakoś to będzie…”
k opisal Mickiewicz: „Szabel nam nie zabraknie, szlachta na koń wsiędzie, Ja z synowcem na czele, i? – jakoś to będzie…”

  DO GÓRY

Przeczytaj także: