Joomla Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Wiosna!

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Przesuwaj palcem mapę i tabelę poniżej aby zobaczyć kolejne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

glucholazy
Coraz więcej możemy już powiedzieć na temat tego, kto i z jakiego komitetu wyborczego będzie się ubiegał o mandat w radzie miejskiej. Dziś oficjalny start w wyborach ogłosił Kukiz 15, którego prezentacja, z udziałem Posła Pawła Grabowskiego miała miejsce w Nowym Lesie.  Komitet oficjalnie potwierdził start w wyborach na stanowisko Burmistrza kandydata Grzegorza Ptaka. O tym fakcie pisaliśmy już wcześniej, tak więc o niespodziance nie można było mówić. Natomiast wciąż jeszcze nie znamy pełnej listy kandydatów. Zresztą, to, podobnie jak w przypadku innych komitetów jest tajemnicą do samego końca. Ten koniec został wyznaczony na jutrzejszy dzień. Wówczas przedstawimy już oficjalne listy kandydatów w poszczególnych okręgach. 

Na co stawia Grzegorz Ptak? W rozmowie z nami mówi o tym, by miastu przywrócić blask i porządek. By to było widoczne dla mieszkańca. Kandydat nie obiecuje milionów na wielkie inwestycje. chce, by miasto było czyste i posprzątane. A to, według niego jest bolączką obecnych władz, które, jak mówi kandydat, do każdego drobnego zadania potrzebują ogłosić przetarg i zapłacić zewnętrznej firmie. Grzegorz Ptak chce utworzenia gminnej spółki, która będzie wykonywać drobne zlecenia na terenie gminy. 

To tyle, co już udało się nam dowiedzieć w sprawie programu i pomysłów tego komitetu. Będziemy starać się dotrzeć do kolejnych komitetów, by dowiedzieć się o ich propozycjach jeszcze przed tym, jak oficjalny program tychże zostanie ogłoszony. 

Wśród radnych z komitetu Kukiz 15 startują znane osoby w gminie, wśród nich dwóch radnych obecnej kadencji: Jacek Wanicki ( w Gierałcicach) i Dorosz Maciej (Charbielin), wśród kandydatów są także inne znane osoby. Ale to już jutro. 

Wideo: Materiał wyborzy Kukuz 15

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: