FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Wiosna!

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Przesuwaj palcem mapę i tabelę poniżej aby zobaczyć kolejne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

pytanie
Nie spełnia się zapowiedz Artura Kamińskiego, szefa lokalnych struktur PiS odnośnie tego, co oficjalnie zakomunikował jeszcze w majowym artykule o tym, że przed wakacjami PiS przedstawi swojego kandydata. Wakacje, Panie Radny już się zaczęły, a nas zżera ciekawość, któż to będzie się ubiegać o stołek burmistrza w naszej gminie. A tu cisza w eterze... W naszym artykule z 19 maja informującym o tym że kandydatem na Burmistrza Głuchołaz z ramienia PO jest dotychczasowy Burmistrz, piastujący to stanowisko od 2002 roku, Edward Szupryczyński. O komentarz poprosiliśmy Artura Kamińskiego, który to łaskaw był napisać:

Kandydatura Pana Edwarda Szupryczyńskieg o na Burmistrza Głuchołaz, w zasadzie była pewna, a jej ogłoszenie, miało charakter tylko formalny. Jedyną niewiadomą było to, czy obecny Burmistrz, wystartuje ze swojego obywatelskiego komitetu wyborczego, czy z list PO. Sądząc, że ten start ogłosił Pan Jacek Kanarski, szef PO w Głuchołazach, zakładam, że Pan Edward Szupryczyński, będzie wspólnym kandydatem PO i Nowoczesnej na funkcję Burmistrza Głuchołazach, czyli lokalnych środowisk liberalno-lewicowych. Mogę także zadeklarować, że jako Zjednoczona Prawica, pod auspicjami PiS, w Gminie Głuchołazy wystawimy wspólnego kandydata na funkcję Burmistrza Głuchołaz i przed wakacjami, tę kandydaturę oficjalnie ogłosimy. Obecnie jesteśmy na etapie kompletowania list wyborczych do Rady Miejskiej w Głuchołazach i opracowywania lokalnego programu wyborczego dla mieszkańców Gminy Głuchołazy."

Wyróżnienie w cytacie redakcji. 

Czyżby krótka ławka lokalnych struktur PiS? Nie ma chętnego, a może nadal dyskutowana jest przez członków ugrupowania już przedstawiona kandydatura? A to już lipiec i wbrew zapowiedzi, nadal cisza.

Zachodzimy w głowę, na jakie nazwisko postawi PiS. A wiemy jedno - kontrkandydat, który mógłby zagrozić Szupryczyńskiemu musi być wyrazistą, znaną osobą w naszym grajdołku. To musi być osoba, która z marketingowego punktu widzenia jest zdolna zaprezentować się jako "towar" najwyższej półki. Osoba znana, poważana. I tu mamy problem z wytypowaniem takiego kandydata. Znając potencjalne nazwiska, śmiemy stwierdzić, że takich osób w kręgu PiS po prostu nie ma. 

Może Kamil Bortniczuk? Może Grzegorz Ptak (choć nieoficjalnie wiemy, że bardziej związany z przystawką PiS), może Andrzej Frankiewicz? A może Zdzisław Baran? Może Szymon Pleszczak? A może, na koniec, sam Radny Artur Kamiński, któremu podobno góra każe kandydować na burmistrza, ale on usilnie chce wywinąć się z tego przymusu? 

Mamy już lipiec a kandydata wciąż brak. Panie Radny, proszę nie pozwalać nam czekać dłużej! Czekamy niecierpliwie!

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

alicyrk
+6

alicyrk

[quote name="Tiooo"]Oj o ten redaktorek już się boi że ksieciunia przegra i mu się urwie. spokojna twoja głowa ta władza upadnie a wraz z nią twoja osoba . Ktokolwiek to nie będzie to będzie o niebo lepszy niż szkodniki z rynku.Panie burmistrzu czas apokalipsy dla pana i slugusow nadchodzi, a za rządzenie służby odpowiednie i mądrzy ludzie których nie brakuje u nas rozlicza was. Jeszcze tylko trzy miesiące i wygramy.

Mądcrych ludzi u Was w bród tylko 1, słownie jednego kandydata na burmistrza nie możecie wybrać!
Wieszczu "szkodniki" do usunięcia siedzą w radzie nadzorczej i zarządzie ZAK-sy Kędzierzyn. Jak ich usuniecie to państwo polskie zyska ok.115 tyś PLN miesięcznie i być może bedziecie mieli kandydata na burmistrza. Nie jestem pewien czy który z nich przepada za takim rozwiązaniem. Mogłoby sporo "urwać"się klasycznym pasożytom i cwaniakom. Mam tu na myśli pana Artura.
profesor
+8

profesor

z tą wyrazistością ogromną i ogromną popularnością jaką musi mieć kontrkandydat to nie przesadzajmy, bo w poprzednich wyborach prezydenckich wystartował kontrkandydat p.Andrzej Duda i miał dołowe poparcie, a potem się okazało, że "myśliwska nagonka" p. Bronisława zawiodła i dlatego p. Andrzej Duda wygrał...więc"nie mów hop, jak nie przeskoczysz"... :P
KrzysiekRN

KrzysiekRN

Jak to nie wiecie dlaczego ? Kandydata jeszcze nie wyznaczyli w Tel Awiwie ...! Platforma kleczała przed niemcami a PIS kleczy przed Izraelem . .
Tiooo
-2

Tiooo

Oj o ten redaktorek już się boi że ksieciunia przegra i mu się urwie. spokojna twoja głowa ta władza upadnie a wraz z nią twoja osoba . Ktokolwiek to nie będzie to będzie o niebo lepszy niż szkodniki z rynku.Panie burmistrzu czas apokalipsy dla pana i slugusow nadchodzi, a za rządzenie służby odpowiednie i mądrzy ludzie których nie brakuje u nas rozlicza was. Jeszcze tylko trzy miesiące i wygramy.


A co mi się urwie? Musiałem zapytać bo to musi być bardzo ciekawe. Przemek
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: