Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

parkingKamil Bortniczuk, opozycyjny polityk i prezes stowarzyszenia Głuchołazianie nawołuje do niepłacenia za parkowanie w mieście A wszystko po wypowiedzi wiceburmistrza dla regionalnej prasy w której to wiceburmistrz potwierdził, że obecnie głuchołaska strefa nie spełnia szczegółowych przepisów rozporządzenia ministra transportu. 

 

 

 W podobnej sytuacji jest jednak ok. 90 proc. polskich miast. Gdyby więc któryś z kierowców dostał mandat za brak biletu parkingowego, to w sądzie ma duże szanse wygrać sprawę z miastem. W Głuchołazach takiego przypadku jeszcze nie było.

- Po tej medialnej wypowiedzi wiceburmistrza Sambora pozostaje mi tylko wezwać Państwa do obywatelskiego nieposłuszeństwa! Już chyba nikt nie ma wątpliwości, że strefa działa nielegalnie, a miasto wyłudza płatności !!! - napisał na swoim fanpage polityk.

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

deka

deka

Cytuję mustafa:
Nie wiem o co robicie taką aferę. Może nie jest legalne pobieranie opłat ale dzięki tym parkomatom w naszej gminie są jakieś dodatkowe pieniądze które potem można przekazać na rozwój Głuchołaz i miejscowości w naszej gminie.

Zobaczcie jak nasze miasto się rozwinęło:
-Nowy basen
-Nowa fontanna w amorku
-Piękny park zdrojowy
-Kanalizacje we wsiach
-Wiele innych rzeczy o których pewnie nie wiem albo zapomniałem

Między innymi pieniądze z tych parkomatów zostały wydane na budowę tych obiektów

odezwał się podwładny obecnego włodarza
tobiasz
+4

tobiasz

Ludzie co wy ślepi jestescie? co wy chcecie od Pana Kamila on tylko otwiera nam oczy jaka władza rządzi w naszym miescie.Wstyd mi za was Burmistrz dalej wali przekręty a wy nic nie widzicie to tkwijcie dlaej w tym szambie!
.
krystian8888

krystian8888

Cytuję maniek:
Cytuję Płacący zaparking:
Kamil zaparkuj nie zapłać nie przyjmuj mandatu idź do sądu wygraj i nie truj.Przedstaw wszystkim wyrok sądu w sprawie nie uiszczenia opłaty za parkowanie a ja jak znajdę wolny czas na tagranie się po sądach pójdę w twoje ślady.Pozostali mieszkańcy pójdą zapewne za Tobą do sądu bo też nie mają nic innego do roboty.


A nie za dużo oczekujesz? Może jeszcze za rączkę ma Cię ktoś do sądu poprowadzić, dokumenty wypełnić i opłatę wnieść? Głupi jesteś to płać :)

Pan Kamil nie umię z godnoscia przegrywać wyborów dlatego szuka dziury w całym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale takim zachowaniem panie Kamilu odstrasza pan wyborców bo tak postepuja ludzie słabi
maniek

maniek

Cytuję Płacący zaparking:
Kamil zaparkuj nie zapłać nie przyjmuj mandatu idź do sądu wygraj i nie truj.Przedstaw wszystkim wyrok sądu w sprawie nie uiszczenia opłaty za parkowanie a ja jak znajdę wolny czas na tagranie się po sądach pójdę w twoje ślady.Pozostali mieszkańcy pójdą zapewne za Tobą do sądu bo też nie mają nic innego do roboty.


A nie za dużo oczekujesz? Może jeszcze za rączkę ma Cię ktoś do sądu poprowadzić, dokumenty wypełnić i opłatę wnieść? Głupi jesteś to płać :)
blablabla
+16

blablabla

Ciekawe czy jakby Pan Bortniczuk zostal burmistrzem to zrezygnowalby z oplaty parkingowej i wszystkie parkingi w miescie bylby za darmo...?
mustafa
-8

mustafa

Nie wiem o co robicie taką aferę. Może nie jest legalne pobieranie opłat ale dzięki tym parkomatom w naszej gminie są jakieś dodatkowe pieniądze które potem można przekazać na rozwój Głuchołaz i miejscowości w naszej gminie.

Zobaczcie jak nasze miasto się rozwinęło:
-Nowy basen
-Nowa fontanna w amorku
-Piękny park zdrojowy
-Kanalizacje we wsiach
-Wiele innych rzeczy o których pewnie nie wiem albo zapomniałem

Między innymi pieniądze z tych parkomatów zostały wydane na budowę tych obiektów
Prawicowy Łoś
+7

Prawicowy Łoś

W naszym teoretycznym istniejącym kraju wymyślanych jest taka ilość dziwnych i nikomu nie potrzebnych ustaw i przepisów(oczywiście większość po to aby grabić Kowalskiego) że każdy z nas musi mieć swojego prawnika który to wszystko będzie kontrolował. I tu jest najlepszy przykład jak to wszystko działa :lol: Wprowadzono jakieś przepisy !!! mijają latka a te przepisy nie są przestrzegane bo nikomu na tym nie zależy. Jesteśmy opodatkowani praktycznie z każdej możliwej strony nawet za oddychanie musimy już dzisiaj płacić , przyzwyczajeni jesteśmy do tych różnych dziwnych opłat za wszystko że wydaje nam się to normalne. Dla tych którzy myślą inaczej podam przykład. Tak popularny PODATEK BELKI o którym wszyscy już zapomnieli a on nadal funkcjonuje i ma się dobrze. Logicznie :) !!! Kowalski zarabia Pieniądze które wcale nie są małe bo np. 4000 zł ale po zapłaceniu wszystkich możliwych datków i podatków dostaje wypłatę na konto 2000 zł potem idzie na zakupy gdzie w najlepszym wypadku zapłaci 8% vat ale również 23% vat jak się mu już uda coś odłożyć to mu Belka wymyślił jeszcze jeden haracz w banku.
Więc DURNIU płać i nie pytaj czy trzeba czy nie !!!
Tom
+9

Tom

Ja nie kupuje biletów i tylko czekam kiedy dostanę mandat. Czas mam na rozprawy sądowe. Obiecuję, że jak do tego dojdzie to na pewno będą tym poinformowane media w całej Polsce co tu się dzieje ;)
golik
+3

golik

nic dodać, nic ująć

Cytuję rynek:
hmm...dziwna ta nielegalność ściągania opłat za parkowanie - jak wynika z artykułu - w ponad 90 % miejscowościach, w tym i w Głuchołazach. Skoro to takie nielegalne i wszyscy o tym od dawna wiedzą, to czemu nie zajmują się tym poszczególne prokuratury??? można odnieść wrażenie, że chyba i nieściąganie i ściąganie nie są takie oczywiste jakby to się wydawało K. B. , no ale jest to zawsze powód, by politycznie w mediach zaistnieć na zasadzie "jakby tu dowalić swoim politycznym konkurentom i nie zniknąć w polityczny niebyt w świadomości wyborców", robiąc zamęt w budżecie i tak ubogiej gminy, nie mówiąc już o ogłupianiu społeczeństwa. Bo rzecz nie jest w tym, by za bilet 60 groszowy, czy 1 złotówkowy lecieć do sądu i płacić za przewód sądowy( a w razie przegranej to już w ogóle mogę zapłacić zamiast biletu nawet 2 złotowego to kilkaset złotych )... Problem istnieje w przepisach tworzonych w Warszawie dla całego kraju, no bo ponoć aktualnie dotyka ponad 90 % miejscowości, więc rozwiązanie musi wyjść z góry systemowe dla całości kraju, a nie dla kaprysu politycznego K. B. . Wolę zdecydowanie jak politycy "Małych Ojczyzn" szukają z całych sił wsparcia dla swoich miejscowości i ich mieszkańców poprzez załatwianie nowych inwestorów tworzących wystarczającą liczbę dobrze płatnych miejsc pracy, a wtedy to i nawet te opłaty za miejsca parkingowe okażą się śmiesznie niskie. Poza tym, to czasem lepsza droga sporów politycznych jest prowadzona w sensie pozytywnym a nie negatywnym...wiemy, że geograficznie i krajobrazowo nasza gmina jest pięknie usytuowana, więc zamiast straszyć sądami i prokuratorami, to może warto stwierdzić i robić kampanie medialną, że lepiej jest się przespacerować do centrum miasta lub jeździć rowerem, niż korkować niepotrzebnie miasto i zatruwać ludziom powietrze spalinami oraz płacić wątpliwej jakości prawnej opłaty parkingowe. :D Uśmiechnij się a świat uśmiechnie się do Ciebie :P bo ponuraki żyją krócej :lol:
P. S.
Gdzie jest K. B. jak są kłopoty z dotarciem na czas karetek pogotowia do potrzebujących??? czemu wtedy nie zgłosi od razu do prokuratury, że przyjeżdżanie nie na czas odpowiednich służb ratunkowych zagraża zdrowiu i życiu ludzkiemu!!! - tu jest istotna potrzeba interwencji i straszenie prokuraturą a nie robienie afery o 60 groszy czy złotówkę, bo od zapłacenia za parkowanie, to jeszcze nikt nie umarł ani nie zachorował, a od niedotarcia na czas karetki, to już różnie z tym bywało i bywa!

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: