Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano już 0% artykułu

bortnKamil Bortniczuk w trakcie konwencji programowej PiS i Zjednoczonej Prawicy został włączony w skład zaplecza eksperckiego - tzw. "Drużyny Beaty Szydło".
- To dla mnie ogromne wyróżnienie - mówi portalowi K.Bortniczuk. -  W gronie ekspertów programowych jest tylko 5 osób z Opolszczyzny: dwoje posłów, wiceprezydent Opola, przewodniczący Rady Miasta Opola i moja osoba. Zajmował się będę przede wszystkim tematyką funduszy Unii Europejskiej ale także chciałbym się włączyć w prace zespołu ds. polityki prorodzinnej.

 

To jednocześnie rodzi pytanie o ewentualny start w wyborach do parlamentu

- Kwestia mojego ewentualnego kandydowania w wyborach parlamentarnych z listy PiS - w ramach Zjednoczonej Prawicy, jest poważnie rozważana - dodaje. - Ostateczna decyzja jeszcze jednak nie zapadła. W tych wyborach ważniejsze od osobistych ambicji jest zbudowanie silnych list, wyraźne zwycięstwo nad PO i stworzenie nowego rządu na czele z Panią Beatą Szydło. Jeżeli władze Zjednoczonej Prawicy uznają, że mój start może pomóc w realizacji tego celu - pomogę.

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

ryszard
+9

ryszard

[quote name="Mateusz86"]w tej Drużynie Pan Kamil powinien mieć funkcję chorągiewki, bardzo dobrze sobie radzi w tej roli jak widzę. poza tym nie miejcie mu za złe drodzy Państwo - jak widać na zdjęciu polityka służy Panu Kamilowi bo spuchł na twarzy i paploczki mu się robią. no chyba, że to wpływ lata i pokąsania przez os
W zasadzie nikt nie lubi mądrzejszych od siebie-nie jesteś więc wyjątkiem.
O ja naiwny
+7

O ja naiwny

Zatem bardzo słaby jest plan wyborczy p. K.B.
Takich spraw jak "stworzenie silnych list, wyraźne zwycięstwo nad PO i stworzenie nowego rządu" nie można absolutnie nazwać programem wyborczym i konkretnym planem działań na przyszłość. Myślałem, że dobro kraju i nas Polaków jest najważniejsze! Jakże tego widać myliłem się o ja naiwny. Chodzi wyłącznie o krytykę obecnych władz i dorwanie się do kassy.
lojalny

lojalny

Cytuję sipa:
Karierowicz

Obywatelu jest miejsce dla ciebie i ty możesz zrobić karierę tylko co ty potrafisz stać z boku i krytykować takich którzy cos chcą zrobić dla Glucholaz .Mędrcy z internetu.
Mateusz86
+15

Mateusz86

w tej Drużynie Pan Kamil powinien mieć funkcję chorągiewki, bardzo dobrze sobie radzi w tej roli jak widzę. poza tym nie miejcie mu za złe drodzy Państwo - jak widać na zdjęciu polityka służy Panu Kamilowi bo spuchł na twarzy i paploczki mu się robią. no chyba, że to wpływ lata i pokąsania przez osy;)
jesio
+12

jesio

Do pis-su na potrzeby wyborów dosunięto kanapę,na której mieści się partia kanapowa Gowina a tytułowy bohater gdzieś chce się załapać i tak wychodzi szydło z worka pobożnych intencji.pozdro.jesio :P
teo
+20

teo

Bortniczuk, wstydu oszczędz, Przecież ty niczego nie potrafisz, nie masz doświadczenia jedyne co możesz to krzewić nienawiść wraz z Zawadzkim.

Oszukałeś wielu ludzi i myślisz ze ujdzie Ci to na sucho?
Robisz zamęt byle tylko coś o Tobie napisali, jesteś u Szydło bo tam tylko tacy jak ty co chca sie dopchać do koryta.
"
Co tu dużo mówić, jak takie ZERO jak ty może byc w grupie " eksperckiej" to ja nie głosuje na PiS bo grozi to rozpadem Polski.

Zapomnij o mandacie posła ;)

  DO GÓRY

Przeczytaj także: