FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Lato z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
 dsc 3589
Roman Sambor wiceburmistrz Głuchołaz w maju rozpocznie dwumiesięczną służbę wojskową w Brzegu.  Służba przygotowawcza - polega na uczestnictwie w szkoleniu wojskowym pozwalającym zdobyć umiejętności do objęcia pierwszego stanowiska służbowego w ramach ochotniczej służby na przydziale kryzysowym w Narodowych Siłach Rezerwowych; umożliwia zdobycie statusu „żołnierza rezerwy” (warunku koniecznego do ubiegania się o powołanie do zawodowej służby wojskowej). Podchodząc trochę z żartem do tej sytuacji można powiedzieć idą wybory więc trzeba się zbroić. Powróci na pewno silniejszy i gotowy do walki z "opozycją" odpierania ataków zarówno ze strony radnych jak i mediów. Szkoda tylko że armia łączy się z totalnym odłączeniem się od kontaktów z mediami, a co za tym idzie kto nam będzie odpowiadał na wszystkie nurtujące pytania odnośnie, mostu huśtanego, remontów jak i bieżących spraw.    Zapytaliśmy wiceburmistrza po sesji Rady Miejskiej jak on odnosi się do doniesień medialnych: Stwierdził, doświadczenie w każdym fachu się przyda, trzeba brać wszystko " na klatę" i iść do przodu nie cofać się do tyłu.... Powodzenia.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

lutek

lutek

Cytuję obserwator:
To jest niestety, ale bardzo żałosny żart ze strony redaktora ....

to prawda, żenada, przydałoby się redaktorkowi prawdziwe wojsko takie z czasów PRL to odechciałoby mu się żartować
red

red

Rozmawiałem kiedyś z Romanem i zdradził mi marzenie z dzieciństwa, że chciał zostać czołgistą (naoglądał się 4 pancernych). Niestety komisja poborowa ostudziła zapędy młodziana twierdząc, że nadaje się do czołgu tylko od pasa w górę. Raz mu się prawie udało, bo przekroczył normę tylko o 1 cm, ale komisja w końcu się zorientowała, że klęczy. Roman długo zbierał się w sobie i dopiero powstanie WOT odrodziło w nim nadzieję na karierę w wojsku. Jest już tylko jedna przeszkoda - MACIAR i różnica charakterów w konsumpcji tego związku.
Jutro będziemy lać prawdziwą wodę - życzę mokrego dyngusa.
jesio
+2

jesio

Dowcip wspaniały!Gratuluję. Teoreoretycznie,gdyby tak było w rzeczywistości to Błaszczak z Macierewiczem szybko by Tego wojaka zdegradowali i odesłali do gminy.pozdro.jesio :P

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: