FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Lato z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
img 0350
Radny Andrzej Tokarz został odwołany z funkcji Przewodniczącego Komisji Turystyki, Sportu i Bezpieczeństwa Publicznego. A więc dokonała się wola radnych opozycyjnych, których głos w radzie zaczyna przeważać w kwestiach dotyczących przyszłości gminy jak i polityki.  Wraz z odwołaniem przewodniczącego musi zostać dokonany wybór kolejnego przewodniczącego na ostatnie miesiące funkcjonowania tejże komisji. Ten punkt jeszcze nie został podjęty w dzisiejszej sesji. 

Wniosek o odwołanie Tokarza złożył radny Wojnarowski, który zarzucił Andrzejowi Tokarzowi, że nie potrafi zapanować nad komisją i atmosferą w niej panującą. 

Posłuchajmy wniosku:

W obronę odwoływanego przewodniczącego stanęła radna Klaudia Pach - Gomulnicka i Adam Łabaza, którzy podsumowali wnioskodawcę, mówiąc, że nerwową atmosferę wprowadza sam. Radny Łabaza podsumował to słowami: - To jest hańba. Posłuchajmy.

Moment głosowania:Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

punia
+4

punia

Panie Andrzeju głowa do góry, już niebawem tych oszołomów pisio..m napisanych w najbliższych wyborach potraktujemy tak jak oni na to zasługują. Zbudowali na szkalowaniu swój elektorat, ale to ma krótkie nogi, szkoda, że część społeczeństwa o tym nie wie, ale do czasu… Przypuszczam, że atmosferę w komisji, oczywiście tą negatywną napędzał sam wnioskodawca posługujący się w życiu swoim dwuznacznością, graniem na uczuciach i emocjach. Jest dzisiaj silny większością dzięki sprzedawczykom i jest odważny, szkoda, że nie udusił Pan hydry, kiedy trzeba było. Cóż za dobre serce się płaci.

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: