FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss

Głuchołazyonlineimg 4705

Jak się dowiedzieliśmy przed chwilą, obecny szef rady miejskiej podał się do dymisji. To efekt nocnych rozmów wśród koalicjantów. Już wiemy, że to także efekt przewidywań, co do zwycięzcy wyborów uzupełniających na radnego, w których, jak nieco uszczuplona koalicja przypuszcza, wygra postać znana w mieście, a która osobiście oprócz bycia restauratorem jest także od wyborów na burmistrza w 2014 roku związana z polityką.  Osoba ta po zwycięstwie dołączy do grupy radnych z nowej grupy "rozłamowców",  Nie wiemy dlaczego z funkcji zrezygnował Stanisław Szul. Możemy tylko przypuszczać, że tu chodzi o marny rezultat jeżeli chodzi o powstrzymywanie radnego Wanickiego przed ciągnącymi się w nieskończoność monologami i wywodami tego ostatniego. Wszelkie możliwe sposoby, zmiany w organizacji sesji, próby uciszania radnego zawiodły. Wyłączanie mikrofonu także nie jest skuteczne. W dodatku te bardzo się psują, tak więc walka na mikrofony nie jest metodą. Radny Wanicki także wytoczył ciężkie uchwały działa -w ramach odwetu chciał przewodniczącego odwołać ze stanowiska.

Nowym szefem Rady Miejskiej ma zostać dotychczasowy wiceprzewodniczący, Adam Łabaza. Radny odbył już trening kondycyjny do noszenia ciężkiego łańcucha przewodniczącego. W treningu mentalnym radny w cuglach wygrał z Jackiem Wanickim, skutecznie go uciszając. Podczas próby generalnej w czasie sesji w lutym udało mu się wyciszyć radnego na ponad godzinę! Tak dobry wynik może świadczyć o wysokich predyspozycjach do funkcji przewodniczącego. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

0 Nie lubię0

Komentarze

ola
-1

ola

w poprzednim wpisie miało być oczywiście ufarbowane a nie uratowane, literówka zdarza się, uff dobrze ,że artykuł to żart bo to by oznaczało koniec świata
polityk
+2

polityk

cała ta rada to jeden wielki pic, lepiej rozgoniń i nie płacić im za darmo bo nic nie robią a biorą pieniądze, jeden się nagadał i odchodzi, drugi to samo i odchodzi a sprawy stoją w miejscu, wstyd...P.S.


comodo secure seal 100x85 transp

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: