FacebookTwitterYoutubeCzytnik rssandroid copy

Głuchołazyonline
Reklama

MS-Tools

Polityka

Czytaj więcej...
Przedstawiamy kolejną prezentację kandydata na radnego z okręgu 7. Dziś będzie to Pan Przemysław Kanarski. Zgodnie z wybraną przez większość, z którymi udało się nam skontaktować, kandydatami, formą prezentacji jest odpowiedź na 10 pytań. Dodatkowo mogą dopisać od "siebie" do 350 słów autoprezentacji oraz dostarczyć nam materiał audio, foto i video.

Nazywam się Przemysław Kanarski, mam 31 lat i od urodzenia mieszkam w Głuchołazach. Prywatnie - szczęśliwy mąż i ojciec, zamieszkały przy ul. Paderewskiego, mieszczącej się w okręgu 7.

W pracy zawodowej zajmuję stanowisko zastępcy dyrektora Zespołu Placówek Specjalnych w Nysie. Placówka, w której pracuję, jest największą spośród tego typu ośrodków w województwie. W pracy zawodowej staram się w pierwszej kolejności wymagać od siebie, ponieważ dopiero wówczas można próbować wymagać również od innych.

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Czytaj najnowsze artykuły. Sprawdź przydatne informacje - aptekę dyżurną, rozkład jazdy, zaproszenia. Jesteś świadkiem zdarzenia? Chcesz się podzielić swoją informacją? Wyślij nam zdjęcia lub film wprost z aplikacji! Bądź z nami w kontakcie! Tylko u nas tak łatwo i prosto jak nigdy!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.


Czytaj więcej...
    Podczas jednej z sesji Rady Miejskiej, radny Wojnarowski i radny Wanicki, apelowali, aby uporządkować "parking" jaki powstał na dworcu pks. Pomimo dużych parkingów obok hali Gosir oraz na przeciwko Netto, mieszkańcom i przyjezdnym do gustu przypadło parkowanie na miejscu postoju autobusów.

Czytaj więcej...

Wracamy do sesji Rady Miejskiej, jaka miała miejsce w kwietniu. Jedną z szeroko omawianych kwestii był wniosek radnego Wanickiego, który proponuje, by podnieść o 5 procent pensje pracownikom CK. Radny zaproponował zabrać pieniądze (60 tysięcy) z projektu budowy ulicy z ul. Powstańców Śląskich do skrzyżowania ulic Kopernika z Wyszyńskiego. 

13247931 1057451631000499 3840205864019735819 o
Przedstawiamy kolejną prezentację kandydata na radnego z okręgu 7. Dziś będzie to Klaudia Pach. Zgodnie z wybraną przez większość, z którymi udało się nam skontaktować, kandydatami, formą prezentacji jest odpowiedź na 10 pytań. Dodatkowo mogą dopisać od "siebie" do 350 słów autoprezentacji oraz dostarczyć nam materiał audio, foto i video.

Czytaj więcej...
Gminna Komisja Wyborcza podała oficjalnie nazwiska kandydatów startujących w wyborach uzupełniających do okręgu 7, z którego radnym był Ireneusz Sułek.

Czytaj więcej...
Było śmiesznie, naprawdę. Lubimy, gdy na sesji jest wesoło, bo śmiech to zdrowie. Tu, w kwestii uśmiechu bryluje radny Zdzisław Baran, którego lubimy za jego poczucie humoru. Wprowadza na sesji nieco świeżości i oddechu. Ale teraz nie o tym. 

glowne zdjecie copy copy

Przedstawiamy kolejną prezentację kandydata na radnego z okręgu 7. Dziś będzie to Rafał Patryk Pawluś. Zgodnie z wybraną przez większość, z którymi udało się nam skontaktować, kandydatami, formą prezentacji jest odpowiedź na 10 pytań. Dodatkowo mogą dopisać od "siebie" do 350 słów autoprezentacji oraz dostarczyć nam materiał audio, foto i video.

Czytaj więcej...
Radny Bolesław Stychno został nowym członkiem Komisji Rewizyjnej. Tym samym zajął opuszczone miejsce po radnym Sułku, który zrzekł się mandatu radnego. 

Czytaj więcej...
Radny Wanicki chce przesunąć 10 tysięcy na Złote Ścieżki. Tą kwotę w styczniu zabrał projektowi, który promuje miasto w świecie kolarskim. Wówczas kwotę 10 tysięcy zabrał na lampy w Gierałcicach. 

r10 copy
Zgodnie z zapowiedzią z dziś południa, przedstawiamy pierwszą prezentację kandydata na radnego z okręgu 7. Pierwszym kandydatem, który najszybciej nadesłał swoje odpowiedzi jest Bartosz Sobierski. Zgodnie z wybraną przez większość, z którymi udało się nam skontaktować, kandydatami, formą prezentacji jest odpowiedź na 10 pytań. Dodatkowo mogą dopisać od "siebie" do 350 słów autoprezentacji oraz dostarczyć nam materiał audio, foto i video.