Kategorierss
Różne

Różne (1)

 W tej kategorii znajdziesz podkategorie w zakresie sprzedaży i kupna oraz wymiany: Antyki, Hobby -Kolekcje, Wyposażenie dla handlu i usług, Różności, Poszukuję, Oddam za darmo, Zgubiono - znaleziono, Zamienię.

Charytatywne

Charytatywne (0)

Tutaj można organizować zbiórki środków na różną pomoc dla osób, instytucji. W nowym ogłoszeniu włączaj domyślnie system aukcji i licytcji, tak, aby dobroczyńcy mogli przebijać swoje oferty. Załóż niecznie konto w serwisie, by zarządzać aukcjami i móc dotrzeć do licytujących. Osoba niezarejestrowana nie może tu dodać nowej aukcji.

Pomagamy sobie!

Pomagamy sobie! (0)

Pomagamy w czasie wirusa. Tutaj możesz umieścić reklamy swojej firmy, któ©a znalazła się w trudnej sytuacji. Prowadzisz biznes, który w związku z sytuacją ma kłopoty. Nie masz jak dotrzeć do mieszkańców z ofertą, dzię…i której masz nadzieje, że przetrwasz trudny czas? Ogłaszaj się tutaj. Bezpłatne ogłoszenia w tym dziale są przeznacozne dla firm z gminy Głuchołazy, które szczególnie cierpią w związku z pandemią.

Resatauratorzy! Tu mumieszcajcie oferty i menu swojej restauracji z dowozem.

Tu także możesz umieszczać swoje oferty pomocy innym, masz ofertę dla seniorów? Pisz. Potrzebujesz pomocy? Możesz także się tu ogłosić. Masz coś na zbyciu, a co może komuś innemy pomóć? 

Handel środkami dezynfekcyjnymi, maseczkami w wygórowanych cenach zakazany w tym dziale. 

  DO GÓRY