Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
ReklamaPrzeczytano 0% artykułu

kiermasz bozonarodzeniowy2 Burmistrz Głuchołaz oraz Dyrektor Centrum Kultury w Głuchołazach zapraszają na Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się jak co roku w niedzielę poprzedzającą święta Bożego Narodzenia. Spotkajmy się na głuchołaskim Rynku.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

mi
+1

mi

Z tymi terminami to jest różnie. Miałam okazje sie wystawiać kilka razy. Jak jest za wcześnie to źle bo po co ciasto kupować 10 dni przed Świetami, jak 3 dni przed Wigilią to nikt nie kupi stroika na stój bo kazdy już ma z..." Chińskiego sztuczny co 5 lat posłuży"... Cieżko coś sprzedać bo wszystko wydaje się za drogie w porównaniu do sklepów po 5 zł. Ale na Kiermaszach nie kupujemy stroika czy zawieszki na choinkę ale dajemy nadzieje wystawcom że ich prace twórcze nie są robione na darmo, że kupując je mamy w domach cząstkę magii. Życzę sobie i innym empatii, wzajemnego szacunku i wiary. Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia.
X
+3

X

Zgadzam się Kiermasz Świąteczny jest za późno....chociaż o tydzień wcześniej i byłaby szansa na większą ilość wystawców....ja w tym roku daję sobie spokój. O tej porze, na 3 dni przed świętami ludzie raczej tylko oglądają a mniej kupują bo zdążyli juz kupić wszystko wcześniej
Konserwa
+6

Konserwa

Dużo miejscowych sprzedawców wystawiło by swoje artykuły na sprzedaż jak : choinki łańcuchy choinkowe z słomy oraz inne aksesoria związane z tymi świetami ,które było można odczuć dwa tygodnie przed świętami.Jakie mamy szanse z marketami i dyskontami które już od świat wszystkich zmarłych prowadzą kampanię reklamową świat Bożego Narodzenia.Chyba że na tą niedzielę zamkną swoje interesy.Za parę lat Kiermasze świąteczne będą kultowe, a w3ystwiającym się ludziom będzie trzeba zapłacić aby młode pokolenie mogło zobaczyć atmosferę zbliżających się świat.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: