Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.


Przeczytano 0%

     a tile     Temat śmieci w naszym mieście powraca niczym bumerang. Mieszkańcy proszą o interwencję. Wiemy, "Koronawirus" , zmniejszone ilości pracowników, ale nie tędy droga. Jakiś czas temu na naszym fan pagu prezentowaliśmy fotografie mieszkańców odnośnie "syfu", bo inaczej tego nie można nazwać. Minęło kilka tygodni znów powrócił ten sam temat. Jak nam udało się dowiedzieć od jednego z mieszkańców " Gmina nie reaguje, dzwoniliśmy do wydziału odpowiedzialnego za ten teren - bez odzewu".  

       Nie wspomnimy że to miejsce to również wychodek dla znanych dobrze naszym służbom, miejskich miłośników alkoholu. Śpią, oddają swoje potrzeby ....  Jest problem, ale jak go rozwiązać??? Czekamy na interwencje, czas pokaże. Zapewne wrócimy do tematu po odpowiedzi urzędników.

 

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

lomantyk
+4

lomantyk

Dopóki Komunalnik zajmował się wywozem śmieci nie było takiego problemu ale glupie kapitalistyczne prawo wymyśliło przetargi, ktoś wziął w łapę za odstąpienie wywozu śmieci innemu wykonawcy i zaczęły się problemy. oto kolejny dowód na to że kapitalizm prowadzi do bałaganu a prezes bierze za wywóz śmieci ciężkie pieniądze

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: